Skra – Projekt – Typy bukmacherskie

Pierwszym sobotnim spotkaniem w Plus Lidze będzie pojedynek Skry Bełchatów z Politechniką Warszawa. Stawiam w tym pojedynku zdecydowane zwycięstwo żółto czarnych z handicapem (-1,5) @ 1,45 STS

typy dnia siatkówka

Skra w tym roku będzie walczyć o zdecydowanie inne cele niż drużyna z Warszawy, wzmacniając się Lanzą na przyjeciu nie przespali okresu trafserowego po tym jak z zespołu po kilku latach odszedł Ebadipour. Bełchatowianie narazie po 5 spotkaniach są na czwartej lokacie, mając trzy wygrane i dwie porażki z mocnymi drużynami Zawierciem i Rzeszowem tydzień temu ulegli 2-3, czas na zwycięstwo w lidze przy swoich kibicach. W tygodniu jeszcze mierzyli się w rewanżowym spotkaniu z Apeldorn w 1/32 pucharu Cev gdzie pewnie zwyciężyli 3-0 , grając w bardzo rezerwowym zestawieniu. W Lidze napewno wystąpią w podstawowym zestawieniu.

Politechnika natomiast wiele straciła podczas okresu tranfserowego i myślę że będą mieć problemy aby awansować do Top 8. Odszedł trener Anastasi na dodatek tego odeszło dwoje liderów Petković i Kwolek. W ich miejsce ściągnieto Niemca Webbera i więcej gry ma Janikowski, ale to nie ten sam kaliber zawdnika co Kwolek. Co prawda do składu wraca Tillie, cały czas poza grą jest Szalpuk, jeśli obaj by wrócili drużyna będzie całkiem inaczej wyglądać. Warszawianie głównie będą szukać punktów na torwarze gdzie ostatnio pokonali 3-1 Cuprum. 

Uważam że Warszawianim będzie bardzo trudno o wygranie seta dzisiaj a co dopiero meczu. Także myślę że handicap -1,5 na gospodarzy wydaję się dość pewnym rozwiązaniem. Mimo że Skra jeszcze nie jest w maksymalnej formie i zdarzają się przestoje. Ogromną przewagę widze na środku gdzie Bieniek i Kłoś kończą bardzo dużo piłek.

Skra -1,5 seta @1,45 STS

Skra -7.5 pkt @1,50 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skra – Projekt – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie