Skra – Projekt : zapowiedz i typy

W sobotę 5 lutego o 17:30 w Bełchatowie odbędzie się spotkanie 19 kolejki PlusLigi pomiędzy Skrą Bełchatów z Projektem Warszawa w tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,60 fortuna

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 5 luty (sobota)


Bełchatowianie przystąpią do sobotniej konfrontacji w dobrych humorach. Ostatnie spotkanie mogło zakończyć się fatalnie. W ramach ćwierćfinału pucharu CEV podejmowali zespół z Galati Rumuńskiego mistrza kraju. To spotkanie powinno zakończyć się w 3 szybkich setach, lecz podopieczni Kovaca prawie nie przegrali w tie breaku a prowadzili 2-0. 


Bełchatowianie ulegli w PP Resovi i odpadli z rywalizacji, teraz przeprawa z Projektem który też ma swoje problemy przez problemy zdrowotne, słabiej grał Bartek Kwolek. W tym roku nie wygrali jeszcze spotkania, tydzień temu przegrali z Lukiem sensacyjnie 3-0. Licze że w pojedynku ze Skrą ugrają chociaż seta i ich gra się polepszy bo w swoim składzie mają zawodników bardzo dobrych.Nowakowskiego Wrone którzy jeszcze w starym roku byli przez wszystkich chwaleni szczególnie Wrona. Sentymentalne spotkanie będzie dla Serba Petkovicia który jeszcze w zeszłym roku grał w Skrze.


Myślę że bardzo dobrym zakładem jest over punktowy 9,5 Mateusza Bieńka który imponuję na środku jest bezprzecznie najlepszym środkowym ligi. Reprezentant Polski często zdobywa powyżej 10 pkt nawet w 3 setach, jest bardzo grozny na serwisie i blosku w ataku bardzo rzadko się myli.


Typuję w tym pojedynku wynik 3-1, Skra u siebie powinna sobie poradzić mimo że ledwo wygrali z Rumunami. Mają zawodników w lepszej formie szczególnie wspomniany Bieniek i Atanasijević który się tez rozkreca. To spotkanie 3 i 4 ekipy na ta chwilę, mimo że punkty ich dzielą spore to nie powinno się to skończyć w trzech szybkich setach.

Typy:


over 3,5 seta @1,60 fortuna

Bieniek over 9,5 pkt @1,55 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Skra – Projekt : zapowiedz i typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie