Piłkarze BATE rozpoczęli sezon od wyjazdowej porażki z Eniergietyk-BDU 1-3. W najbliższą sobotę punktów szukać będą na stadionie Junost gdzie podejmować będą Sławija Mozyrz.

Typy Dnia – 28 marca (sobota)

Sławija Mozyrz vs BATE. Typ i Analiza

Zdecydowanym faworytem starcia jest ekipa BATE, świadczą o tym kursy w granicach 1.41. Jednak parę razy zastanowiłbym się zanim miałbym stawiać na zwycięstwo BATE, bo najbardziej co mnie niepokoi to ich defensywa. Aż trzy stracone gole tydzień temu daje sporo do myślenia. Pamiętajmy że jest to dopiero początek sezonu, więc drużyny, nawet wielcy faworyci mają prawo nie być w najwyższej formie prawda? no właśnie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na dodatek kursy jak widać nie są zbyt zadowalające, owszem, gospodarze do zbyt wymagających przeciwników nie należą, ale trzeba pamiętać że tym razem Sławija Mozyrz grać będzie przed własną publicznością, dlatego radziłbym stawiać over 2,5 po kursie 1.80 w STS.

Jak widać kurs niezły, a jest szansa że będzie plus. W pierwszej kolejce piłkarze BATE najsłabiej spisywali się w obronie, zbyt dużo pozwalali przeciwnikowi na konstruowanie akcji. Nie wiem co o tym myśleć, ale naprawdę jest to niepokojące.

Jak sezon rozpoczęli gracze Sławija Mozyrz? także od wyjazdowej porażki z drużyną FK Słuck 1-3. Trzeba podkreślić, że przegrać mogli wyżej, bowiem rywale nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. To był bardzo słaby mecz drużyny Sławija Mozyrz, zwłaszcza w linii defensywnej o czym zresztą świadczy wynik.

Nie znaczy to jednak, że nie powalczą w najbliższym meczu z BATE. Oni także mają swoje problemy, no i jak wcześniej napisałem trzeba pamiętać że jest to dopiero początek sezonu co oznacza, że wszystko się może zdarzyć. Dlatego polecam over 2,5. W najnowszym bezpośrednim meczu BATE pokonało Sławija Mozyrz 4-0.

Typ: powyżej 2,5 gola

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus