Sławija Mozyrz – Isłacz Mińsk – Typy bukmacherskie 18 lipca (niedziela)

Dwa mecze szesnastej kolejki białoruskiej ekstraklasy odbędą się w najbliższą niedzielę. W pierwszym z nich zaplanowanym na godzinę 17:45 czasu polskiego Sławija Mozyrz u siebie zmierzy się z Isłacz Mińsk.

Lorient - Dijon. Typy bukmacherskie 27 stycznia (środa)
Typy Dnia – 18 lipca (niedziela)

Sławija Mozyrz vs Isłacz Mińsk. Typ i Analiza

Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta. Jednak w moim odczuciu z lepszej strony powinni pokazać się piłkarze Isłacza Mińsk którzy z dorobkiem szesnastu punktów zajmują jedenaste miejsce w tabeli.

Za nimi piętnaście spotkań w których odnieśli cztery zwycięstwa ligowe, cztery remisy i siedem porażek. Ale w ostatnim czasie pozostawili po sobie lepsze wrażenie niż Sławija Mozyrz.

W ostatnim wyjazdowym meczu z Eniergietyk-BDU zremisowali 1-1. Natomiast wcześniej takim samym wynikiem zakończyli domowe spotkanie z FC Mińsk. Goście grają coraz lepiej. Niewykluczone że w niedzielę zainkasują trzy punkty.

Sławija Mozyrz to drużyna która po piętnastu rozegranych meczach ma dziewięć punktów na koncie i sklasyfikowana jest na czternastym miejscu w tabeli. Na koncie ma już dziesięć porażek, trzy remisy i zaledwie dwa zwycięstwa.

Gospodarze są w słabszej formie. Trzy ostatnie mecze zakończyli porażką, w tym towarzysko z Gomel 1-2. Natomiast wcześniej w lidze przegrali z Dynamem Mińsk 0-4 i Eniergietyk-BDU 2-3. Warto podkreślić, że Isłacz Mińsk wygrał trzy ostatnie mecze ze Sławija Mozyrz!

Typ: X2

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie