Ślepsk kontra Resovia: Kto się przełamie.

W niedzielne popołudnie dojdzie do pojedynku Ślepska Suwałki a Asseco Resovią Rzeszów. Obie ekipy spisują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Jednak stawiam że zwycięstwo odniosą goście. Kurs 1,39

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 12 grudnia(niedziela)

Ślepsk gra fatalnie maja tylko dwa zwycięstwa i osiem porażek, cała gra oparta jest na Bartku Bołądziu, są całkiem inną drużyną niż rok temu. Rozpoczeli sezon bez Tuanigi jednak już wrócił gra wygląda podobnie, więcej spodziewa się po byłym reprezentancie Polski Piotrze Łukasiku. Wygrali za 3 pkt z Lukiem i AZS Nysą z innymi drużynami raczej są tłem.

Asseco Resovia Rzeszów w tym  jest dopiero na ósmym miejscu, dopiero bo od tej drużyny są zdecydowanie wyższe oczekiwania (4 zwycięstwa i aż 6 porażek), szczególnie boli ta ostatnia w swojej hali z Lotosem Treflem Gdańsk 0-3. Skład byłych finalistów LM jest bardzo mocny jednak coś w tym zespole nie gra. Obojetnie kto gra, jest dobry trener Giulliani. Wzmocnieni Kochanowskim Muzajem Zatorskim i Kozamernikiem, wydawało się że mogą wrócić do czasów świetności, jednak na tą chwilę są ponownie negatywną sensacją w pluslidze. W Rzeszowie mówi się o zmianie trenera ale czy to cos da ? Na poczatku można było się tlumaczyć sezonem reprezantacyjnym. Na początku świetnie grał Klemen Cebulj jednak teraz nawet on daje ciała. Rzeszowianie nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę tymbardziej ze słabym Slepskiem, ponieważ za chwilę będą im odjeżdżać play offy. Mimo że obie ekipy są w dołku to uważam że Rzeszowianie powinni sobie poradzić w Suwałkach.

Typy

Slepsk – Asseco 2 @1,39 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Ślepsk kontra Resovia: Kto się przełamie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie