Słowacja – Kazachstan – Typy bukmacherskie 6 czerwca (poniedziałek)

Po zwycięstwie nad Białorusią Słowacy mają szanse na kolejne trzy punkty, bowiem ich przeciwnikiem w drugiej kolejce Ligi Narodów będzie niżej notowana reprezentacja Kazachstanu. Zapraszam do analizy.

Liga Narodów: Belgia - Holandia (typy i kursy bukmacherskie)
Słowacja – Kazachstan – Typy bukmacherskie 6 czerwca (poniedziałek)

Słowacja vs Kazachstan. Typ i Analiza

Reprezentacja Kazachstanu sklasyfikowana jest dopiero na sto dwudziestym piątym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Słowacja plasuje się na miejscu czterdziestym piątym.

Nic więc dziwnego, że murowanym faworytem są Słowacy. Zwłaszcza że dzisiejsze spotkanie rozgrywać będą przed własną publicznością. Oczywiście spodziewam się ich zwycięstwa.

W pierwszej kolejce po bramce Suslova na wyjeździe pokonali Białoruś. Przystępowali do tego spotkania w roli faworyta i nie zawiedli swoich kibiców. Czego można było się spodziewać, stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych i częściej utrzymywali się przy piłce.

Nie udało im się w eliminacjach Mistrzostw Świata, bo ostatecznie Słowacy zajęli trzecie miejsce w grupie. Więc z pewnością będą chcieli pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie w Lidze Narodów.

Bez wątpienia Kazachowie są słabsi kadrowo, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W eliminacjach do Mundialu zajęli ostatnie miejsce w grupie. W ostatniej kolejce zostali rozbici przez Francję 0-8.

W pierwszym meczu Ligi Narodów pokonali Azerbejdżan 2-0. Jednak Słowacja to reprezentacja zdecydowanie z wyższej półki. Reprezentacja z lepszą jakością w ofensywie. Dlatego Kazachstan ma niewielkie szanse w starciu z tak wymagającym przeciwnikiem.

Typ: 1 (kurs 1.30 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Słowacja – Kazachstan – Typy bukmacherskie 6 czerwca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie