Słowacja – Luksemburg – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

W pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw europy 2024 w Trnawie reprezentacja Słowacji podejmować będzie Luksemburg. Bukmacherzy stawiają gospodarzy w roli faworyta. Zapraszam do analizy.

Tottenham - Fulham. Typy bukmacherskie 30 grudnia (środa)
Słowacja – Luksemburg – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek)

Słowacja vs Luksemburg. Typ i Analiza

Sklasyfikowana na miejscu pięćdziesiątym czwartym w rankingu FIFA Słowacja nie jest w najlepszej formie co pokazują ostatnie wyniki. Bezbramkowy remis z Chile był dla Słowacji piątym meczem bez zwycięstwa.

Wcześniej zremisowała także z Czarnogórą 2-2. To jeżeli chodzi o jej mecze towarzyskie. Natomiast w fazie grupowej Ligi Narodów mając takich przeciwników jak Kazachstan, Azerbejdżan i Białoruś, Słowacy zgromadzili siedem punktów i zajęli trzecie miejsce w grupie.

W sześciu grach odnotowali dwa zwycięstwa, remis i trzy porażki. W ostatniej kolejce przed własną publicznością zremisowali z Białorusią 1-1, ale byli bardzo blisko zwycięstwa.

Nie zmienia to faktu, że gospodarze są pod formą. Jednak w czwartek mają szanse się przełamać, bowiem Luksemburg należy do reprezentacji z niższej półki. Goście zajmują dziewięćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA.

Piłkarze z Luksemburga dobrze prezentowali się podczas spotkań w Lidze Narodów. Zdobyli aż jedenaście punktów. Lepsza była tylko Turcja która miała dwa oczka więcej.

Najnowsze spotkania towarzyskie z Bułgarią 0-0 i Węgrami 2-2 jak widać zakończyli remisem. Goście są jednak słabsi kadrowo od Słowacji, oraz mniej doświadczeni. Dlatego faworytem są gospodarze. Przełamać muszą się kiedyś. Intuicja mi podpowiada, że zrobią to na inaugurację eliminacji euro 2024.

Typ: 1 (kurs 1.54 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Słowacja – Luksemburg – Typy bukmacherskie 23 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie