Słowenia – Słowacja typy (el. MŚ 2022) – 1 września

1 września (środa) o godzinie 20.45 dojdzie w el. MŚ 2022 do meczu Słowenia – Słowacja. Oto typy bukmacherskie na ten pojedynek!

Słowenia - Słowacja typy (el. MŚ 2022) - 1 września
Słowenia – Słowacja typy (el. MŚ 2022) – 1 września

Pewniaki na Słowenia – Słowacja (środa, 1 września)

Oba zespoły rywalizują o miejsce na przyszłorocznym mundialu w grupie H. Zdecydowanie lepiej rozgrywki rozpoczęli piłkarze Słowacji, którzy jeszcze nie przegrali mimo trzech rozegranych pojedynków. Z kolei gospodarze środowego meczu mają na ten moment przedostatnie miejsce, wyprzedzając jedynie Maltę, a tracąc punkt do… Cypru.

Typy na piłkę nożną w najbliższych dniach będą pojawiać się bardzo często, bo mecze reprezentacyjne mają to do siebie, że odbywają się z dużą częstotliwością w krótkim odstępie czasu.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Na korzyść Słowenii jest to, że spisuje się bardzo dobrze w pojedynkach u siebie. Z ostatnich jedenastu spotkań o punkty przed własną publicznością przegrała tylko jeden. Odnotowała za to aż sześć wygranych i cztery remisy. Patrząc już na tak dokładne statystyki, warto też zwrócić uwagę na to, że Słoweńcy w każdym z minionych pięciu spotkań „zarobili” minimum dwie żółte kartki.

Eliminacje MŚ 2022. Typy bukmacherskie – co grać?

Słowacy są przed środowym meczem wyżej w tabeli od najbliższych rywali, ale nie mają się czym pochwalić jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki. Jak na razie gościom tylko raz udało się pokonać w historii Słoweńców, co tego zespołu nie powinno nastrajać szczególnie optymistycznie.

Dobrą wiadomością dla kibiców Słowacji nie jest też na pewno to, że w zespole zabraknie kilku podstawowych zawodników, którzy leczą kontuzje. To kolejny argument przemawiający za tym, że bardzo trudno będzie ekipie przyjezdnej powtórzyć sukces w postaci zwycięstwa z Rosją.

Na niekorzyść Słowacji jest również to, że wygrała ona tylko trzy razy w ostatnich 13 spotkaniach wyjazdowych przed Euro 2020. I w aż 7 z tych pojedynków nie strzeliła ani jednego gola, tracąc średnio 1,23 na 90 minut.

Uważamy, że mimo kiepskiego początku to Słoweńców powinno traktować się jako faworytów pojedynku zaplanowanego na 1 września. Kurs na nich powinien ucieszyć nawet tych nieco bardziej wybrednych.

Warto z tej grupy sprawdzić jeszcze Rosja – Chorwacja typy. Do zagrania w środę są jeszcze pewniaki z takich pojedynków jak Łotwa – Gibraltar oraz Norwegia – Holandia.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Słowenia - Słowacja 1 2.20 BETFAN

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Słowenia – Słowacja typy (el. MŚ 2022) – 1 września Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie