Smorgonie – Eniergietyk-BDU – Typy bukmacherskie 17 lipca (sobota)

W sobotę rozegrane zostaną dwa mecze szesnastej kolejki białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godzinie 17:45 gdzie na Yunost Stadium Smorgonie podejmować będzie Eniergietyk-BDU.

Tottenham - Fulham. Typy bukmacherskie 30 grudnia (środa)
Typy Dnia – 17 lipca (sobota)

Smorgonie vs Eniergietyk-BDU. Typ i Analiza

Faworytem tego spotkania są piłkarze Eniergietyk-BDU którzy z dorobkiem dziewiętnastu punktów sklasyfikowani są na dziewiątym miejscu w tabeli. Mają pięć zwycięstw na koncie, cztery remisy i sześć porażek.

Goście są jednak w lepszej formie niż gospodarze, gdyż w pięciu ostatnich meczach zgromadzili dziesięć punktów. Ostatnio na swoim boisku zremisowali z Isłacz Mińsk 1-1. Natomiast wcześniej pokonali Sławija Mozyrz 3-2 i w pucharze Białorusi byli lepsi od Molodechno 4-0.

Licząc wszystkie rozgrywki, Eniergietyk-BDU wygrało trzy ostatnie mecze ze Smorgonie co jest dobrym znakiem przed kolejną bezpośrednią rywalizacją. Niespodzianki w tym meczu nie przewiduję. Spodziewam się zwycięstwa gości.

Piłkarze Smorgonie grają słabo, dlatego po piętnastu kolejkach mają zaledwie siedem punktów na koncie i zajmują przedostatnie piętnaste miejsce w tabeli. 1-4-10 – to ich bilans dotychczasowych spotkań.

W defensywie gospodarze prezentują się fatalnie. Ostatnio zremisowali z FC Mińsk 2-2. Natomiast wcześniej przegrali z Gomel 1-2 i Arsenalem Dzyarzhynsk 1-2 (puchar Biaorusi). Po kursie 1.69 w STS warto stawiać na zwycistwo Eniergietyk-BDU, bowiem ta drużyna pod każdym względem jest mocniejsza.

Typ: 2

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie