Sobota z Biatlonem (Typy )

Sobota we Włoskiej Anterselvie to czas biegu masowego mężczyzn i sztafety kobiet. Pierwszy typ ze sztafet Rosja Top6 @1,40 STS . Transmisja od 15:00 w Eurosporcie.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022.

Dla Rosjanek to ostatnie szlify przed wystepem na Igrzyskach. Co prawda wystapią bez swojej liderki Mironowej, jednak pozostałe reprezentantki są równie dobre. Ich ogromnym atutem jest strzelanie a dzisiaj ma wiać co działa na korzyść tej ekipy. Tymbardziej że wiele ekip również nie pobiegnie w najmocniejszych składach. Np u Francuzek nie pobiegnie Simon czy Chavalier. U Norweżek Marte Olsbu Reiseland i u Szwedek nie będzie siostr Oeberg.

To powoduję że Rosjanki naprawde mogą być dzisiaj wysoko, tydzień temu w Rupholding były na podium chociaż od samego początku musiały odrabiać. Jeśli ktoś lubi ryzyko to można spróbować podium. Myślę że te młode zawodniczki u Francuzek czy Szwedek mogą nie wytrzymac presji szczególnie na strzelnicy. Np wczoraj mloda Francuzka Botet miała tylko 1 minute karną a straciła w biegu prawie 4 minuty do liderki.

Rosjanki zawsze słyneły z równej mocnej drużyny co napewno działa na ich korzyść. Top 6 oceniam na 90%.

Dodatkowym typem jest Szwecja- Finlandia 1. Buki chyba dały taką parę ze wzgledu na brak siostr Oeberg, jednak tydzień temu ich też nie było i zajeły sensacyjne 2 miejsce, dziś mogą tak wysoko nie być , jednak to są jedne z lepszych strzelczyń w stawce co też działa na ich korzyść. Reprezentantki Finalndi biegają słabo, nie sądze aby zagrozily osłabionym Szwedkom

Rosja Top 6 @1,40 STS

Rosja Top 3

Szwecja – Finlandia 1 1,42 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sobota z Biatlonem (Typy ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie