Sobota z Biatlonem w Hochfilzen

W sobotę 11 grudnia to w Austriackim Hochfilzen to czas sztafet kobiet i biegu na dochodzenie mężczyzn. Proponuję na dziś dwa typy.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2021

Francja – Norwegia 1 1,52 STS

Francuzki będa dzisiaj biegać w najmocniejszym składzie. (Bescond.Chevalier Bouchet, chevalier, Braisaz Bouchet) Tydzień temu w Oestersund wygrały tą rywalizacje. Dziś będą chciały to powtórzyć gdyż walczą o skład na Igrzyska Olimpijskie. We wczorajszym sprincie nie wpisały sie jakoś fenomenalnie. Ich liderka Braisaz biegnąca na ostatniej zmianie co prawda była druga, jednak niektóre zawodniczki uplasowały się pod koniec drugiej dziesiątki. Jednak sztafeta to inna mobilizacja i jestem przekonany że znowu będą chciały powalczyć o wygraną. Widać że bardzo dobrze biegają, nawet przy jednej karnej rundzie są wstanie to wygrać.

Norweżki natomiast będą biegły osłabione, nie będzie liderki PŚ Olsbu Roeiseland która była 3. W jej miejsce wystartuje bardzo młoda niedoświadczona Lien, która niespodziewanie była 4, może i wczoraj nie było róznicy jednak dziś myślę że już będzie. Reszta zawodniczek jest bardzo niepewna na strzelnicy szczególnie Tandrevold i Eckhoff ona nawet nie ma dobrej formy biegowej. Myslę że Norweżkom dziś bardzo ciężko będzie o podium.

J. Kuehn Top 10 w biegu na dochodzenie @1,35 fortuna

Kuehn wczoraj wygrał sprint co było sensacją. Miał jedno pudło i niezly bieg co zaowocowało zwycięstwem. 10 zawodnik traci do Niemca 40 sekund, więc to jest zapas dwóch karnych rund. Tydzień temu w biegu na dochodzenie spadł tylko o 2 miejsca w klasyfikacji. Dziś myślę że biegnąc w czołówce będzie zmotywowany. W 10tce są Białorusini którzy strzelaja super jednak ich bieg jest bardzo wolny. Jest Fin Hidensalo. Tych zawodników jest wstanie spokojnie pokonać nawet gdy bedzie pudlować. Wg moich przewidywań musiałby zaliczyć z 5 karnych rund aby wypaśc z tej 10tki bo nie wierze ze większość będzie strzelać na czysto. Warto zaryzykować tez Kuehna w Top 6 @1,80

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sobota z Biatlonem w Hochfilzen Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie