Sparta – Motor : Pojedynek mistrza i wicemistrzem.

W niedzielę dojdzie do rewanżowego spotkania  mistrza  z wicemistrzem.  Kilka typów mam na to spotkanie, Transmisja od 19:15

żużel typersi

Motor pokonuje wszystkich i widać nie zamierza przestać. Apetyt na wygraną w stolicy Dolnego Sląska również jest ponieważ to Sparta staneła na drodze po tytuł do mistrzostwa Polski. Lublinianie jeżdża beż Griszy i moim zdaniem to jest wzmocnienie zespołu, dowodem na to są wyniki jakie uzyskują poszczególni zawodnicy. Każdy wie jakie zadanie ma do wykonania.

Na doskonale znany sobie teren wróci Drabik,  który w tym sezonie robi w swojej drużynie różnicę na plus. W poprzednich latach wiele spotkań wygrał dla Sparty z pozycji juniora i powinien być bardzo mocnym punktem w dzisiejszym meczu. W parze z nim będzie Jarek Hampel którego obstawiam under 8.5 pkt@1,62 STS. Prześledziłem jego układ biegów,sa piekielnie trudne. Hampel u siebie ma problemy ze zdobyciem 10 pkt a co dopiero na wyjazdach. ma bieg z Michelsenem, dwa razy z Drabikiem i raz z z/z. Na przeciwko będą stawać dwa razy Janowski i 2 razy Woffinden, i możliwe że jeszcze w z/z trafi na nich trzeci raz, więc bardzo trudno małemu będzie osiągnąc te 9 pkt.

Wrocławianie natomiast zajmują niebezpieczne 7 miejsce. Oni bardzo chcą wygrać dzisiejsze spotkanie aby wskoczyć na miejsce premiowane. Coraz lepiej jezdzi Czugunow i widać poprawę jazdy Woffindena do tego solidny Bewley i pewniak Janowski. Ale oni już męczyli się na swoim torze z niżej utytułowanymi rywalami. Mecz zapowiada się ekstremalnie ciekawy i ciężko wytypować zwyciezcę.

Hampel poniżej 8,5 @1,62 STS
Janowski over 10,5 pkt @1,75 Betclic
Janowski i Woffinden over 7,5 pkt @1,30 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Motor : Pojedynek mistrza i wicemistrzem. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie