Sparta – Ostrowia: Pojedynek mistrza z beniaminkiem ( typy)

Pierwszym spotkaniem piątej kolejki speedway ekstraligi będzie starcie mistrza Polski Betard Sparty Wrocław i beniaminka Ostrowi Ostrów. Transmisja w eleven sport 2 od 18:00.

żużel typowanie dnia

Sparta zanotowała najgorszy początek sezonu od wielu lat  Zespół z Dolnego Śląska wygrał tylko w pierwszej kolejce z Apatorem , następnie zanotował trzy porażki z rzędu.

Nie ma co owijać w bawełnę że zawodzi dwójka zawodników Woffinden i Czugunow którzy zawalili totalnie mecz w Częstochowie. Przy braku poprawy jazdy tych dwóch zawodników i braku Artoma łaguty położenie Sparty robi się nieciekawie. Janowski i Bewley meczów nie będą wygrywać. Oczywiście  na spotkanie z Ostrowem to wystarczy ponieważ na Olimpijskim nie sądze aby Ci dwa zawodnicy pojechali tak beznadziejnie. Jednak o jakiś wyższych celach narazie nie ma mowy


Ostrowianie w tym roku jeszcze nie wygrali i trudno się spodziewać aby miało nastąpić to we Wrocławiu. Bardzo słabo prezentuję się Berntzon, Gapiński faluje, wydaję się że ekstraliga to na Niego zbyt wysokie progi. Poziom trzyma Holder i Walasek. Moim zdaniem ogromnym błedem było wypożyczenie Klindta do Rybnika. Uważan że on zdecydowanie szybciej może odpalić z dobra jazdą niż chociażby Berntzon. Zawodzzą zdecydowanie juniorzy Ostrowa od których wymagało się wiecej po niesamowitym sezonie rok temu.

W tym spotkaniu tylko rozmiary zwycięstwa są nieznane, jednak uważam że ten handicap jest mimo wszystko zbyt wysoki.

Typy:

Ostrów +26,5 pkt@1,55 forbet

Janowski – Bewley 1 @1,55

Kowalski poniżej 6,5 pkt @2,15

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Ostrowia: Pojedynek mistrza z beniaminkiem ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie