Sparta – Stal: czy wicemistrz postawi się we Wrocławiu ? – Typy.

Na zakończenie kolejki do Wrocławia przyjedzie wicemistrz Polski z Gorzowa. W tym pojedynku typuję Sparta -12,5 pkt @1,70 etoto. Uważam że to jest najpewniejszy bet z żużla dzisiaj.

żużel typersi

Betard Sparta Wrocław nie przegrała dotąd meczu w PGE Ekstralidze i wątpie że gdziekolwiek przegrają i będzie zdecydowanym faworytem starcia ze Stalą Gorzów. Jednak przyjezdni udowodnili już, że potrafią stworzyć show na wyjazdach, o czym przekonali się w Częstochowie. Ale nie sądze że będzie powtórka.

Uważam że Sparta zakończy spotkanie z piątką z przodu. Typuję podobnie jak w Lublinie 55-35  Zespół prowadzony przez  trenera Sledzia już przed sezonem uważany był za głównego faworyta ekstraligi  a sezon rozpoczął od czterech zwycięstw.

W dyspozycji wrocławian można jednak znalezć jeszcze niedociągniecia . Ponieważ w każdym spotkaniu zawodzi inny senior ale pozostała czwórka jedzie wybornie plus junior Kowalski i tam dzisiaj powinno też być. Piotrek Pawlicki wraca już do formy wczoraj był trzeci w złotym kasku. Moim zdaniem najsłabszy na seniorce jest w tej chwili Woffinden. Sparta narazie nie zachwyciła u siebie Leszno zdobyło 38 pkt a Częstochowa aż 44, dzisiaj myślę ze Stal zdobędzie tych pkt najmniej, ponieważ mają ogromne dziury w składzie.

Stal napewno liczy na swietną dyspozycję Vaculika i Thomsena ale co dalej ? Wozniak ? No może coś pojechać ale on jest bardzo mocny na swoim torze w Gorzowie nawet 2 lata spedzone na Olimpijskim mu nic nie dadzą. Fajfer sobie dziś nie poradzi już w Gorzowie z Lublinem cieniował. Jasinski to nie jest zawodnik na ekstraligę. 35 pkt Stali będzie dziś sukcesem. Zawodnicy Sparty nie są przemęczeni bo nie są po GP.

Nie typuję żadnych overów bo w meczu Wrocławia jest to loterią.

Typy:

Sparta -12,5 @1,70 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Stal: czy wicemistrz postawi się we Wrocławiu ? – Typy. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie