Sparta – Stal : Hit w szóstej kolejce ( Typy i zapowiedz)

Dzisiaj wieczorem na zakończenie dniia dojdzie do hitu kolejki Sparta Wrocław podejmować będzie Stal Gorzów. W tym pojedynku jednym z typów jest Janowski i Woffinden zdobędą minimum 8 pkt. @1,35 Betclic

żużel typersi

Sezon nie układa się po myśli Sparty, wygrali dopiero dwa mecze. Starcie ze Stalą Gorzów stanowi okazję do pokazania, przede wszystkim sobie że zespół może walczyć o wyższe cele niż tylko pojawienie się w play offach. Do tego zadania potrzebne są dobre dwie armaty w postaci Janowskiego i Woffindena którzy muszą pojechać na swoim poziomie jeśli Sparta ma to wygrać ponieważ Gorzowianie jadą coraz lepiej. Chyba nawet na wyjazdach bardziej zaskakują niż u siebie.

Sparta po tym jak stracili Łagutę siła rażenia aktualnego mistrza kraju nie jest już tak imponująca. Tego zawodnika nie da się zastąpić. Dodatkowo problemy sprzętowe  Tajskiego czy Janosia sprawiły, że klub ma na swoim koncie ledwie dwa zwycięstwa, jednak w meczu w Ostrowem wyglądało to lepiej.  Porażka w Grudziądzu czy szczególnie na własnym torze  z Lesznem nie powinny mieć miejsca. W kratkę jeżdżą Czugunow i Bewley. Do juniorów większych pretensji mieć nie można. Dzisiaj powinni dominować nad Gorzowianami.

Jeszcze nie tak dawno kibice przesmiewali się się że prezes Rusko zaproponuję kontrakt i wznowienie kariery Hancockowi. Co się okazuję prawdą, widać że jest panika w zespole z Dolnego Śląska. Jednak Amerykanin odmówił, stwierdził że zakończył kariere definitywnie chce pomagać juniorom i Maciejowi Janowskiemu w GP.

Stal wydaję mi się obecnie bardziej pukładaną drużyną. Klasą samą w sobie jest Zmarzlik, którego pojedynki z Maciejem Janowskim powinny być ozdobą niedzielnej potyczki. ( Spotkają się pewnie trzykrotnie razem ). Mistrz świata ma też wkońcu wsparcie w osobach Vacula i Thomsena. Ważną wiadomością jest powrót do drużyny Wozniaka który 2 lata spędził na Olimpijskim i cenne punkty powinien przywozić. Warto zaznaczyć ostatnie zwycięstwo Stali nad Włókniarzem, jechali bez Wozniaka 3 seniorów i 4 juniorów i wygrali na Jancarzu.

Tym razem Gorzowscy juniorzy są bez większych szans na pojedynkach juniorskich. Bartosz Kowalski rządzi w biegach mlodzieżowych co może mieć znaczenie na koniec spotkania,
Obecny format rozgrywek z play-offami premującymi sześć drużyn daję dużo większe możliwości nie trzeba wszystkiego wygrywać jednak dla Sparty byłaby to trzecia porażka na swoim torze a jeszcze kilka mocnych ekip przyjedzie a więc wskazane byłoby zwycięstwo i tak też stawiam.

Typy:

Janowski i Woffinden over 7,5 pkt @1,35 Betclic

Sparta @1,60 STS

Stal +8,5 pkt @1,35 STS

Janowski over 10,5 pkt @1,70 Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Stal : Hit w szóstej kolejce ( Typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie