Sparta – Unia : pojedynek odwiecznych rywali.

W drugim piątkowym spotkaniu zmierzą się odwieczni rywale w finałach  Betard Sparta Wrocław podejmie żużloców z bykiem na plastronie ekipę z Leszna. Zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze jednak ja typuję w tym spotkaniu. Sparta (- 8,5 pkt) @1,65 forbet.

typy na żużel


W ostatnich latach starcia Wrocławia z Lesznem dostarczały sporo emocji. Biorąc pod uwagę formę obu tych drużyn w tym sezonie wydaje się, że kibice zgromadzeni na Stadionie Olimpijskim na brak emocji nie powinni narzekać. 

Wrocławianie wydają się spasowani ze swoim torem jak mało który zespół ekstraligi ponieważ w pierwszej kolejce rogromili ekipę z Torunia to było najwyższe zwycięstwo w tym roku. W Kapitalnej dyspozycji jest Maciej Janowski. Dwa spotkania pokazały że Wrocławianie bardzo dobrze wykorzystują Z/z. Na wyjezdzie w Grudziądzu oczywiście przydałby się Łaguta który spędził 6 lat w Grudziądzu. Bardzo dobrze tor na Olimpijskim odczytuję Bewley którego moim zdaniem punkty będą kluczowe do pokrycia handicapu

Trener gości Piotr Baron nie dokonał zmian w składzie i postawił na sprawdzone zestawienie. W ekipie Byków nadal brakuje Ratajczaka który wciąż nie wrócił na tor po kontuzji obojczyka. na juniorce bryluję Hubert Jabłoński jednak dzisiaj czeka go piekielnie trudne zadanie. W zespole Uni jest 3 liderów Doyle Kołodziej i Pawlicki, jednak dwie dziury które na wyjezdzie zawodzą mowa tu o Bellego i Lindseyu. Bez wsparcia tych dwóch zawodników Bykom będzie bardzo trudno dobić 40 pkt a liderzy na wyjezdzie też nie są jacyś super pewni. Nie przewiduję takiego pogromu jak z Torunianami jednak wynik okolo 53-37 nie będzie niespodzianką.

Typy:

Sparta (-8,5) @1,65

Czugunow – Bellego 2 (+3,5) 1,66 Forbet

Janowski najwięcej pkt @1,65 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Unia : pojedynek odwiecznych rywali. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie