Sparta – Unia: walka o finał

Dzisiaj popołudniu Betard Sparta Wrocław będzie chciała postawić kropkę nad i, pokazać że jest najlepszą drużyną w ekstralidze. Oni już  jedną nogą jest w finale PGE Ekstraligi, bo w zeszłą niedzielę wygrała w Lesznie z Fogo Unią 49:41. Jednak rewanż niekoniecznie musi być formalnością. Mam kilka typów na to spotkanie pierwszym jest Sparta -6,5 pkt @1,50 STS

żużel typersi

Sparta Wrocław – Unia Leszno

Spartanie nie mogą dzisiaj przekombinować z torem, nie powinien się różnić od tego co jest na codzień to powinno wystarczyć. Mając w składzie takie armaty jak Janowski Łaguta czy Woffinden, nie sposób jest przegrać spotkanie. Juniorka też zdecydowanie lepsza. W poprzednim sezonie bez Łaguty wygrali 46-44. Z trio Wrocławskiego wczoraj w GP zawiódł tylko Janowski jednak dziś na swoich śmieciach powinien być od początku spasowany.


Unia wie, jak we Wrocławiu jechać. Przecież przez kilka lat notorycznie wygrywali  ze Spartą nawet na Olimpijskim. Unia w tym roku w rundzie zasadniczej  na obiekcie Sparty zdobyła 43 punkty i był to najlepszy wynik przyjezdnej ekipy we Wrocławiu w tym roku. A początek spotkania tego nie zapowiadał. Do dobrej dyspozycji wraca Emil który wczoraj po zmianie motocykla był mega szybki co zaowocowało 3 miejscem. Bardzo słabo jedzie kapitan Unii Pawlicki i to on jest głównym powodem dla którego uważam że Leszno jest bez szans. On na Smoku raz czy dwa tylko zdołał przekroczyć 8 pkt a gdzie tu mowa o wyjazdach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Bardzo fajną wystawił STS na Taia Woffidena 8,5 @1,5 Brytyjczyk złapał wiatr w żagle po kontuzji złamania obojczyka. W pierwszym spotkaniu był postacią wyróżniającą się. Wczoraj w finale był w Vojens. Na swoim obiekcie musiałby zdarzyć się kataklizm, defekty ,wykluczenia czy taśmy. Nie podejrzewam dziś Wrocławian o odpuszczanie  i dawanie biegów dodatkowych juniorom. Trzeba przyznać szczerze że Anglik powinien tą linie spokojnie w 4 biegach pokryć uważam, że jest to Bet Dnia.

Typy Sparta – Unia:

  • Sparta -6,5 pkt @1,50 STS
  • Woffinden over 8,5 pkt @1,50 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta – Unia: walka o finał Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie