Sparta Wrocław – GKM Grudziądz : Zagadką tylko różnica zwycięstwa.

Dzisiaj we Wrocławiu odbędzie się spotkanie Sparty Wrocław z GKM Grudziądz. W tym pojedynku typuję że drużyna gości nie wygra ani razu podwójnie czyli 1-5 kurs @1,57 fortuna. Transmisja w eleven sports od 20:30.

żużel typersi

Spotkanie we Wrocławiu ma jednego faworyta. Nic więc dziwnego oba zespoły są na dwóch biegunach w tabeli jadą o inne cele w tym roku. Sparta jest druga a GKM siódmy. Każdy inny rezultat jak wysoka wygrana Sparty będzie zaskoczeniem. Dla gości to dobra okazja do tego, by sprawdzić formę Krzysztofa Kasprzaka, który powraca do składu, co nie znaczy że pojedzie w tym meczu. 

W Grudziądzu na początku sezonu potyczka GKM i Sparty zakończyła się niespodziewanym zwycięstwem GKMu 45:44. Na ich wygraną złożyła się przede wszystkim kontuzja lidera Wrocławian Woffindena, GKM umiejętnie punktował Spartę ograniczając możliwości taktyczne trenerowi gości. Wtedy bardzo dobrze pojechał Krzysztof Kasprzak który zdobył 10 pkt ale po dwóch meczach został odstawiony od składu. Drużyna Sparty na swoim torze jest najmocniejsza za wszystkich.

Trener Slączka niczym nie zaryzykuje, czy  postawi na Kasprzaka czy Miesiąca. Ja na jego miejscu spróbowałbym zbudować Krzycha przed najważniejszymi spotkaniami z Apatorem i szczególnie z Falubazem. Napewno nie skreślili go w klubie. Myślę że dzisiaj pojedzie, GKM i tak nie ma większych szans, by wywieźć z Wrocławia jakiekolwiek punkty do ligowej tabeli, bo Sparta rozpędziła się na dobre. Dlatego typuję ten under zwycięstw podwójnych, tam oprócz Nickiego Pedersena nie ma zawodników którzy mogą wygrywać kolejno biegi w meczach wyjazdowych, w każdym biegu jadą świetni zawodnicy Sparty.

Gospodarze wyglądają natomiast obecnie na zespół kompletny. Wygrane z Gorzowem i Lesznem zbudowały ten zespół. Trójka liderów plus coraz lepiej radąacy sobie Bewley i Czugunow. To wszystko nie wróży nic dobrego dla GKM. Uważam że duzym sukcesem będzie przekroczenie 30 pkt, tylko kto oprocz Nickiego ma te punkty robić ? Fajna linie wystawił STS na Nickiego bardzo niską 8,5 pkt. Przewidują że nawet Nicki może podwojnie przerywać z zawodnikami Sparty. Obstawiam 58-32 to będzie spotkanie dla jednej drużyny.

Typy

GKM poniżej 0,5 wygranego biegu 1-5 @1,57 fortuna

Pedersen over 8,5 pkt @1,52

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz : Zagadką tylko różnica zwycięstwa. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie