Sparta Wrocław – Unia Leszno – Typy bukmacherskie i analiza

Nietypowo bo nie w piątek a w niedzielę rozpocznie się druga kolejka speedway ekstraligi. Na Olimpijski do Wrocławia przyjedzie Unia Leszno. Obstawiam w tym pojedynku wysoką wygraną Sparty. Dlatego jestem miłą niespodzianką jaką wystawił STS handicap -14,5 @1,85. Typuję wynik około 56-34 a więc 22 punktami. Transmisja od 16:15

typy na żużel

Starcie Wrocławia z Unią Leszno to takie polskie El Clasico. Wydaję się jednak że w Lesznie złote czasy Polskiego żużla się skonczyły. W poprzednich latach Leszno potrafiło wygrywać na Olimpijskim nawet nie będąc faworytem. W tym roku zdecydowanie słabszy skład i mam wrażenie że utrzymanie się będzie sukcesem po tym co widziałem w meczu z Krosnem. Poza Kołodziejem nie ma pewniaka. Ktoś pewnie Zengota bo wygrał mecz Uni ale z beniaminkiem, on zaraz będzie zwyrefikowany, myślę że jego under punktów warto atakować ponieważ ma bardzo ciężkie biegi. Tak samo Holder który kilka razy jedzie na liderów Sparty. Najłatwiej będzie mieć Smektała który trzy razy pojedzie na Piotra Pawlickiego. Dyspozycja pitera jednak jest loterią ponieważ na sparingu zatarł trzy swoje silniki i zobaczymy co wykombinuję do niedzieli.

Jeśli spojrzymy na skład Sparty tam nie ma słabych punktów. Kibice tam są spragnieni odzyskania złotego medalu że nie ma wolnych miejsc na to spotkanie, na mecz z Unią. Nawet gdy wspomniany wyżej Pawlicki jechałby słąbiej to tam zawsze ktoś to nadrobi jak  nie Janowski to Łaguta lub Woffinden. A jeszcze jest Bewley czy Bartek Kowalski. Takiego dream teamu chyba nie było w Polsce od 2003r jaki zbudował Apator z Richardssonem i Crumpem. Jeśli chodzi o zawodników to będę szukał raczej coś w strone Bewleya, ma łatwy pierwszy bieg a pozniej ustawiony w parze z Pawlickim, uważam że Bewley 10+ zdobędzie w pierwszym spotkaniu.

Typuję w tym pojedynku ponad 20 przewagę Wrocławia. Leszno męczyło się w spotkaniu z Krosnem. Co prawda Wrocław można oceniać tylko po meczach sparingowych ale tak mocna paka będzie chciałą się pokazać że od początku idą po złoto.

Typy:

Sparta -14.5 @1,85 STS

Holder poniżej 8,5 @1,75 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sparta Wrocław – Unia Leszno – Typy bukmacherskie i analiza Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie