Speedway of Nations w Manchesterze. ( Typy i zapowiedz)

Dzisiaj i jutro w Angielskim Manchesterze odbędą się zawody SON, inaczej drużynowe mistrzostwa par. Obstawiam w tych dwudniowych zawodach zwycięstwo Polaków @1,70 STS.

żużel typy dnia

Polacy wywalczyli sobie awans wygrywając półfinał, jednak trzeba zauważyć, że jechali w trochę innym składzie. Pewniakiem w takich zawodach  jest Bartosz Zmarzlik bez którego nie można sobie wyobrazić reprezentacji, podwójnemu mistrzowi świata w półfinale partnerował Dominik Kubera, który trzeba przyznać miał najlepszy sezon w karierze, śmiem twiedzić że to właśnie dzięki niemu Motor Lublin był w finale ekstraligi.

Wspaniały sezon zwieńczył i został powołany do reprezentacji przez Rafała Dobruckiego. Trener miał nie lada problem  czy zostawić ten sam skład czy dokonać zmian. Postawić na bardziej doświadczonych Dudka czy Janowskiego  czwartego zawodnika świata. Postawił jednak na doświadczenie Zmarzlikowi będzie partnerować Janowski. 

Wydaję mi się że ta decyzja jest dobra ponieważ o tym zakładzie będzie decydować jeden wyścig  no może dwa półfinałowy i finałowy ponieważ w dwa dni obejrzymy 42 biegi każdy pojedzie z każdym i 2 i 3 ekipa pojedzie ze sobą w półfinale a zwyciężca pojedzie od razu w finale. Jest to trochę niesprawiedliwie gdyż trzecia drużyna po dwóch dniach może zostać mistrzem świata. 

Półfinały premiują  ekipy jadące parowo. Zmarzlik nie jest mistrzem jechania w parze zakładając że wygra finał, aby Polska zdobyła złoto nie wolno przyjechać na 4 pozycji i wydaję mi się że Janowskiego doświadczenie tu może zaprocentować , obycie w cyklu GP, wydaję się że ma szybsze motocykle. Kurs 1,70 jest do mocnego rozważenia.

Kto może zagrozić napewno nie Szwedzi którzy pojadą bez Lindgrena. Duńczyków też nie widze gdyż nie jeżdżą na torach Angielskich. Napewno w gronie głównych rywali należy szukać w Brytyjczykach i Australijczykach. Polacy będą zmotywowani gdyż poprzednie dwie edycje wygrali Rosjanie, Polacy nie maja złota jeszcze w tych zawodach.

TyP:

Polska mistrzem świata @1,70 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Speedway of Nations w Manchesterze. ( Typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie