Sprint kobiet w Biatlonie ( typy)

Czwartek 11 lutego to czas biegu sprinterskiego pań na Olimpiadzie. Pierwszym zakładem z tego biegu jest Marte Olsbu kontra J. Braisaz. Stawiam w tym pojedynku na Norweżkę  która jest gwiazdą Igrzysk @1,50 fortuna

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Marte Olsbu w tym sezonie prezentuję się znakomicie nie tylko na Olimpiadzie ale w całym pucharze świata. Nie ma w tym nic dziwnego że jest faworytką tego biegu. Jesli chodzi o tegoroczne wyniki w sprintach. W Oestersund była 6 i 3 na początku sezonu. W Hochfilzen 3. We Francuskim Annecy wygrała. Oberchoff 1 miejsce, Rupholding 2 miejsce. We Włsokiej Anterselvie nie startowała aby się dobrze przygotować do Olimpiady jak widać że dobrze jej to zrobiło ponieważ widać świerzość i pewność siebie u niej. Biega rewelacyjnie i pewna też na strzelnicy w mixcie  i inwidualnym biegu najlepsze czas u kobiet na strzelnicy również znakomicie 18/20. Może jej zagrozić Elvira Oeberg lub Hermann ale one muszą strzelać bezbłednie a nie wiem czy jest to możliwe gdyż wieje w Pekinie niemiłosiernie.

J. Braisaz to dopiero 25 letnia zawodniczka, nia miała okazji startować w mixtach. W biegu inwidualym bieg nie najgorszy, jednak strata samego biegu na trasie 15 km wyniosła blisko 40s do Olsbu. Fatalne strzelanie bo aż 5 pudeł i ostatecznie 40 miejsce. Sprinty wychodzą jej w kratkę w tym roku. W Oestersund – 58 i 6 miejsce, Hochfilzen- 2 miejsce, Annecy – 31 miejsce Oberchof -34 miejsce Rupholding – 5 miejsce.

Widać dokładnie że na 6 biegów sprinterskich w tym roku 5 należało do Norweżki w ich pojedynku. Olbsu przegrała tylko w Rupholding gdzie zajeła 3 miejsce a Braisaz 2. Jednak najwięcej mówi forma z jaką przyjechały do Pekinu. Norweżka nie ma złota inwidualnego na Igrzyskach i jestem przekonany że zrobi wszystko aby wygrać. Myślę że Olsbu jest tak mocna w biegu że nawet wygra z Francuską mając 1 karną rundę więcej.

Typy

Olsbu – Breisaz 1 @1,50 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sprint kobiet w Biatlonie ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie