Sprint mężczyzn w Biatlonie – Typy bukmacherskie.

W piątek kolejne zmagania w Austriackim Hochfilzen tym razem na trasę wybiegną mężczyzni i będą rywalizawać w sprincie. Transmisja od 13:45. Dwa typy wybrałem na tą konkurencję miejmy nadzieję że okażą się trafne jak u pań.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Laegreid – Rees 1 @1,35 fortuna.

Norweg to w tej chwila druga siła w pucharze świata. W trzech konkurencjach w Finlandi był w czołówce dwa razy 2 lokata i raz 6 miejsce pokazują że jest mocny. Rees co prawda w sprincie był 3 miał również zero pudeł ale stracił do Norwega 18 sekund a więc jedna runda karna zapasu. Już tak dobrze mu nie poszło na dochodzenie gdzie miał wiele pudeł i wielką stratę w biegu. Ogromną przewagę widze na ten moment u Norwega w biegu co pewnie decyduję bo bardzo możliwe że obaj pojadą na 0 w strzelaniu.

Samuelsson – Kuehn 1 @1,40 fortuna.

Nie jestem fanem Szweda ponieważ lubi się czołgać za rywalami, ale forme na początek sezonu zimowego przygotował świetną. Tu sprawa podobna jak u Norwega powyżej, bardzo wysokie miejsca 4,4,5. Co najważniejsze w jego przypadku celność na strzelnicy, nad Niemcem w sprincie w samym biegu 20 s przewagi na krótkiej trasie przy jednym swoim pudle a dwóch Niemca. Ogólna przewaga 33 s na korzyść Szweda. Na dochodzenie cały czas równa forma u Sebastiana jak i w biegu inwidualnym. Uważam że jeśli jutro strzeli na zero to na podium powinien się załapać. Kuehn jest przesaczowany

Typy:

Laegreid – Rees 1 @1.35 fortuna

Samuelsson – Kuehn 1 @1,40 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sprint mężczyzn w Biatlonie – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie