Sprinty Biatlonowe w Oberhofie

Piątek to w Niemieckim Oberhofie czas sprintów pań i panów. To pierwsze zawody od ponad 3 tygodni. Pierwszym typem który proponuję jest Legreid – Christiansen 1 @2,20 Betclic. Transmisja w Eurosporcie.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Legreid – Christiansen 1 @2,20


Pojedynek Norwegów powinien być wyrównany, obaj raczej są do pewni do wyjazdu na Igrzyska, jednak w tym pojedynku idę trochę pod prad stawiam na Legreida, który jest znakomitym strzelcem ma 93% 123/132 strzały, i lepiej sobie radzi w startach gdzie jest nie za dużo biegania, jestem prawie pewien że jeśli nie zaliczy pudła to wygra z Christiansenem który ma 91%.

Sprinty pokazały że obaj radzą sobie dobrze w tym roku, jednak jak zauważyłem gdy Legreid jest bezbłedny to wygrywa. Legreid w tym roku 6,37,20,5 miejsce w sprintach. Christiansen 12,2,16,8 widać że w pojedynkach jest 2-2 , jednak mnie ten kurs zachęca, kursy powinny być równe jak chociażby w fortunie po 1,83. Panowie startują po 3 tygodniowej przerwie i to może być najwiekszą loterią z jaką formą kto startuję po przerwie światecznej.

Typy :

Legreid – Christiansen 1 @2,20 Betclic

Hanna Oeberg – Elvira Oeberg więcej błedów 2 @2,30 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sprinty Biatlonowe w Oberhofie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie