Sprinty w Leizenheide

Dziś wczesnym popołduniem odbedzie się pierwszy etap TDS. Start rozpoczynamy w Szwajcari. Dziś panie i panowie wybiegną na trasy sprinterskie. Pierwszym typem jest Pellegrino – Chanavat 1@1,65 Betclic.

biegi narciarskie 2020

Stawiam  dziś na  Pellegrino , ponieważ  widać po biegu w Dresden wraca do formy sprinterskiej był drugi przed świetami. Rok temu wygrał klasyfikację sprinterską a w  stylu dowolnym to już wogole zamiata, często przegrywa tylko z Klaebo, jednak w tym roku przydarzyły się już wpadki już na początku sezonu w Ruce czy w Szwajcarskim Davos czy Lillehamer gdzie również zakończył start na cwiercfinałach, być może jest to spowodowane innymi przygotowaniami niż co roku.

Chanavat natomiast w Dresden był trzeci zaraz za Włochem, w Davos był ostatni w finale natomiast pellegrino nawet nie przeszedł ćwiercfinału, w Lillehamer również zaliczył wtopę kończąć udział w ćwiećfinale jednak za Pellegrino. Więcej punktów w Sprintach ma francuz jednak myślę  że im bliżej Igrzysk tym forma Włocha bedzie owiele wyższa i drugie miejsce w Dresden nie było przypadkiem. Dodatkowo myślę że można zaryzykować Włocha w Top3 @1.80

Typy :

Pellegrino – Chanavat 1 @1,65

Pellegrino Top 3 @1,80 STS

E.Nortug – G Retivykh 1 @1.65 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sprinty w Leizenheide Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie