Środa ze sztafetą pań w Biatlonie (Typy)

W srodę na Igrzyskach odbędzie się bieg sztafetowy pań 4 x 6 km. Jest kilka sztafet w gronie faworytów. Ja stawiam na Niemki że będą w Top 6 @1,40 STS.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

U kobiet przeważnie sztafeta jest owiele trudniejsza to przewidzenia a szczególnie na Igrzyskach gdzie powiewa wiatr bardzo często. O zwycięstwo będzie walczyć minimum 6 ekip i w tym Niemki które w składzie (Voigt, Hinz Preus i Hermann) mogą sprawić niespodziankę. W sztafecie mixtach sprawę pogrzebała Voigt która miała dwie karne rundy, Herman jest złotą medalistką w biegu długim. Zawsze kibice Niemieckiej ekipy drżeli o nią na strzelnicy, jednak widać że bardzo poprawiła strzelanie. Hinz i Preus to już doświadczone zawodniczki bardzo dobre na strzelnicy jednak bieg już widać że nie najlepszy. Nawet gdy strzelają na 0 tracą czesto blisko minuty do najlepszych. Jednak myślę że jutro dobre strzelanie brak karnych rund da medal Olimpijski. Niemki piąte były w Oestersund, czwarte w Hochfilzen i Rupholding. Cały czas się kręcą w okolicach podium. Jednak zawsze trochę brakuję. Myślę że Top 6 to dośc pewny zakład jesli można być czegos pewnym w takim sporcie jak Biatlon.

Szwecja zwycięstwo @2,10

Nie lubie takich zakładów na zwycięstwo szczególnie u kobiet jednak myślę że pod nieobecność Tandrevold u Norweżek to właśnie Szwecja ma największe szansę na złoto. Strzelanie im wychodzi chyba najlepiej w stawce, siostry Oeberg są w formie szczególnie Elvira która jest świetna biegowo. Person i Brorson jeśli nie zawalą to zwycięstwo jest jak najbardziej możliwe. Można też spokojnie do kuponu postawić Szwedki z Niemkami jeśli ktoś nie czuję ich zwycięstwa.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Środa ze sztafetą pań w Biatlonie (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie