Środowy bonus w Fortunie. Zwrot 50 zł dla wszystkich!

Jeden błąd na kuponie nie oznacza przegranej u bukmachera Fortuna. W dniu 22 czerwca skorzystać można ze zwrotu do 50 zł w przypadku niepowodzenia! Pokazujemy krok po kroku, w jaki sposób można odebrać tę premię.

Środowy bonus w Fortunie. Zwrot 50 zł dla wszystkich!
Środowy bonus w Fortunie. Zwrot 50 zł dla wszystkich!

Fortuna daje zwrot do 50 zł

Promocja skierowana jest do osób, które zarejestrowane są na stronie www.eFortuna.pl. W przypadku braku konta utworzyć je można w ciągu kilku chwil, wpisując przy tym kod promocyjny „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym zdobyć można tutaj 20 zł bez depozytu, a do tego oferuje się także zakład bez ryzyka do 600 zł i specjalne doładowanie drugiej wpłaty 100% aż do 2000 zł.

W ramach oferty specjalnej gracze Fortuny mają prawo odebrania zwrotu 50 zł w przypadku, gdy jeden z meczów zagranych na kuponie kwalifikacyjnym będzie nietrafiony. Bonus jest do zgarnięcia nie tylko na standardowej stronie internetowej, ale również w wersji mobilnej oraz w aplikacji, która do pobrania jest za darmo.

STS bonus bez ryzyka
Kod promocyjny w STS bonus bez ryzyka

Fortuna kod promocyjny dla stałych klientów

Do akcji kwalifikują się osoby, które w godzinach 18-20 dokonają wpłaty na konto w Fortunie, podając przy tym kod promocyjny „FORTUNA”. Wpłacić należy minimum 50 zł, a następnie też za co najmniej tę kwotę zagrać kupon, który składał się będzie z minimum czterech typów.

Bukmacher Fortuna pod uwagę bierze tylko i wyłącznie kupony zagrane z typami z oferty przedmeczowej. Uczą się AKO 4 i większe. W przypadku, gdy jeden z meczów na kuponie nie będzie trafiony, do odpowiednich graczy powędruje z powrotem postawione 50 zł.

Jednego dnia można zdobyć maksymalnie tylko jeden bonus. Bukmacher eFortuna przyznaje 50 zł w postaci punktów FKP, które wymienić można na zakłady online. Kod promocyjny nie musi być wpisywany dużymi literami – ich wielkość nie ma znaczenia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Depozyt kwalifikacyjny tylko dokonany w odpowiednich godzinach uprawnia do zdobycia bonusu. Po dokonaniu wpłaty premię należy aktywować, jeśli nie doszło do tego samoczynnie. Szczegóły można sprawdzić, przechodząc do zakładki „Bonusy”, a następnie „Przegląd bonusów”.

Bonus ze zwrotem do 50 zł w Fortunie:

  1. Wejście na www.eFortuna.pl
  2. W godzinach 18-20 wpłacenie min. 50 zł z kodem promocyjnym FORTUNA
  3. Zagranie kuponu AKO z min. 4 typami przedmeczowymi
  4. W przypadku nietrafienia kuponu przez jeden błąd – 50 zł zwrotu z powrotem na konto!

Kod w tej promocji jest czymś innym, niż hasło bonusowe dla nowych klientów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 41

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Środowy bonus w Fortunie. Zwrot 50 zł dla wszystkich! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie