St. Etienne – Auxerre – Typy bukmacherskie 29 maja (niedziela)

W niedzielę rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie pomiędzy St. Etienne a Auxerre. W pierwszym meczu padł remis. Tak więc nadal nie wiadomo, która z drużyn wystąpi w przyszłym sezonie w Ligue 1.

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)
St. Etienne – Auxerre – Typy bukmacherskie 29 maja (niedziela)

St. Etienne vs Auxerre. Typ i Analiza

Mimo dobrej formy piłkarzy Auxerre przed własną publicznością nie byli w stanie odnieść zwycięstwa nad St. Etienne, a jedynie zremisować 1-1.

Po kwadransie jako pierwsi stracili gola. Ale nie poddali się, stworzyli sobie parę dobrych sytuacji bramkowych, jedną z nich wykorzystali w końcówce spotkania kiedy gola strzelił Perrin. Dla St. Etienne gola zaliczył Youssouf.

Mimo remisu trzeba przyznać, że w lepszej dyspozycji są gracze Auxerre, gdyż w ostatnich tygodniach najczęściej wygrywali, choć przytrafiły się także remisy.

Nie zmienia to faktu, że są w dobrej formie, przez co moim zdaniem w niedzielę któryś z piłkarzy Auxerre wpisze się na listę strzelców. Ostatnie wyniki pokazują, że gospodarze są pod formą.

W Ligue 1 mało brakowało, a zakończyliby sezon w strefie spadkowej. Ostatecznie zajęli miejsce oznaczone barażami. Jednak po ich ostatnich występach światełka w tunelu nie widać. Więcej jakości mają piłkarze Auxerre. I to oni moim zdaniem będą mieli w niedzielę więcej do powiedzenia.

Typ: Auxerre strzeli gola (kurs 1.50 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

St. Etienne – Auxerre – Typy bukmacherskie 29 maja (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie