St. Etienne – Marsylia – Typy bukmacherskie 2 kwietnia (sobota)

Druga w tabeli Marsylia w sobotni wieczór na wyjeździe podejmować będzie St. Etienne które walczy o utrzymanie. Transmisja w CANAL+ Sport 2 oraz Eleven Sports 3. Zapraszam do analizy.

St. Etienne - Marsylia - Typy bukmacherskie 2 kwietnia (sobota)
St. Etienne – Marsylia – Typy bukmacherskie 2 kwietnia (sobota)

St. Etienne vs Marsylia. Typ i Analiza

O mistrzostwie Francji piłkarze Marsylii mogą już raczej zapomnieć, gdyż po dwudziestu dziewięciu rozegranych meczach tracą aż dwanaście punktów do lidera PSG, ale o wicemistrzostwo jak najbardziej mogą powalczyć.

Aktualnie sklasyfikowani są na drugim miejscu w Ligue 1, jednak na plecach czują oddech trzeciego Rennes i czwartego Nice. Tak więc Marsylia musi się mieć na baczności.

Moim zdaniem warto stawiać na jej zwycięstwo, bowiem jest w dobrej formie. Cztery ostatnie mecze zakończyła zwycięstwem. W tym dwukrotnie pokonała Basel przez co awansowała do ćwierćfinału Ligi Konferencji UEFA.

Poza tym w Ligue 1 pokonała Brest 4-1 i Nice 2-1. Zwycięstwo z czwartą siłą Ligue 1 o czymś świadczy prawda? no właśnie. St. Etienne prezentuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Drużynie tej grozi spadek. Na tę chwilę ma 27 punktów na koncie i plasuje się na osiemnastym miejscu w tabeli. W pięciu ostatnich grach St. Etienne odnotowało zaledwie jedno zwycięstwo. W ostatnim meczu z Troyes 1-1 podzieliło się punktami. Zaprezentowało się przeciętnie.

Jeżeli Marsylia zaprezentuje się tak jak w ostatnich meczach, to powinna zwyciężyć. Na Stade Velodrome pokonała St. Etienne 3-1.

Typ: X2 (kurs 1.32 na Betfan)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

St. Etienne – Marsylia – Typy bukmacherskie 2 kwietnia (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie