St. Patricks – Derry City – Typy bukmacherskie 9 lipca (piątek)

W piątek o godzinie 20:45 czasu polskiego piłkarze St. Patricks w Dublinie podejmować będą Derry City. Obie drużyny zmierzą się w ramach dwudziestej kolejki irlandzkiej Premier Division. Zapraszam do analizy.

Benfica - Lech typy bukmacherskie - 3 grudnia (czwartek)
Typy Dnia – 9 lipca (piątek)

St. Patricks vs Derry City. Typ i Analiza

W ligowej tabeli St. Patricks ma trzydzieści pięć punktów na koncie i zajmuje trzecie miejsce. Do drugiego Sligo Rovers i pierwszego Shamrock Rovers traci zaledwie trzy oczka. Jak więc widać, piłkarze tej drużyny spokojnie mogą myśleć o mistrzowskim tytule.

Jednak takie spotkania jak najbliższe obowiązkowo muszą wygrywać. Ich ostatnia porażka z Bohemians 2-3 nie zmienia faktu, że w pięciu ostatnich grach piłkarze St. Patricks zgromadzili dziesięć punktów.

Wcześniej zremisowali z Waterford 1-1, oraz pokonali takie zespoły jak Finn Harps 4-1, Sligo Rovers 2-0 i Longford 3-1. Ciężko więc mówić i ich złej formie prawda? no właśnie. Moim zdaniem po kursie 1.77 (Fortuna) warto stawiać na ich zwycięstwo.

Tym bardziej, że piłkarze St. Patricks są drużyną własnego boiska. W dziewięciu grach u siebie odnotowali siedem zwycięstw i dwie porażki. Także na swoim boisku czują się najlepiej.

Po dziewiętnastu grach Derry City z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. Są w przeciętnej formie. W pięciu ostatnich meczach odnotowali jedną porażkę z Dundalk 1-2. Natomiast w meczach z Bohemians i Sligo Rovers zremisowali, oraz pokonali Finn Harps 2-1 i ostatnio Waterford 2-0.

Goście są jednak słabsi kadrowo i mają mniejszy potencjał ofensywny. A do tego grać będą na wyjeździe gdzie o punkty łatwo nie będzie, bo St. Patricks większość spotkań u siebie wygrywa. Na początku sezonu pokonali na swoim terenie Derry City 2-0.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie