Stal – Apator: Stalowcy po pierwsze zwycięstwo w lidze

W niedzielę 24.04.2022 na Stadionie im. Edwarda Jancarza zmierzą się Stal Gorzów z Apatorem Toruń. W tym pojedynku obstawiam zwycięstwo Stali Gorzów. Transmisja w n sport od 19:15

typy na żużel

 

Gospodarze  podopieczni Stanisława Chomskiego po dwóch meczach mają zaledwie jeden punkt. W pierwszej kolejce trochę sensacyjnie przegrali z Motorem Lublin 44-46 w drugiej zanotowali szczęśliwy remis w Lesznie 45:45  i teraz pojadą z idealnym rywalem z którym powinni bezproblemowo wygrać. W obu spotkaniach zawiódł Martin Vaculik jeden z liderów.Który się obudzi to kwestia czasu, dzisiaj linia na Niego 9,5 w STS i ja się na nią skuszę.

Dużo zależy od pierwszego biegu gdzie Vaculik pojedzie z Wozniakiem na Dudka. Kolejne biegi jezdzi z młodym Hansenem i juniorami więc tu o zdobycz bedzie łatwo. Ostatni bieg raczej ze Zmarzlikiem. A więc myślę że przed biegami nominowanymi Martin powinien te 8-9 pkt uzbierać. Bez jego punktów Stal będzie się męczyć.

Torunianie ostatnio wygrali w Gorzowie blisko 10 lat temu, Anioły mają 2 pkt w spotkaniu z beniaminkiem z Ostrowa. W pierwszej kolejce ponieśli sromotną porażkę we Wrocławiu, widać jak w tym zespole brakuję Emila  Sajfutdinova. Z/z nie daje takiego rezultatu. Kibice  nie wyobrażają sobie powtórki z Wrocławia, gdzie Apator przegrał aż 31:59. Jednak tor w Gorzowie jest bardzo ciężki i z tego co pamietam zawsze sprawiał problemu Torunianom. Co prawda w formie jest Dudek był na podium w Złotym Kasku. Jack Holder jezdził jako gość dwa lata temu w Gorzowie, jednak siła Gorzowian jest mocniejsza i juniorzy również po stronie gospodarzy.

Uważam że Torunianom będzie bardzo ciężko zdobyć 40 pkt.

Typy:

Stal @1,35 ewinner

Stal (-4,5) @1,65 ewinner

Vaculik over 9,5 pkt @1,65 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Stal – Apator: Stalowcy po pierwsze zwycięstwo w lidze Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie