Stal Gorzów – Apator Toruń: (typy i analiza)

Drugim piątkowym spotkaniem, będzie pojedynek Stali Gorzów z Apatorem Toruń. W tym pojedynku stawiam (-6,5 pkt) na gospodarzy. Transmisja w eleven sports od 20:30

żużel typy dnia

Gorzowianie są po dwóch porażkach o ile tą we Wrocławiu można było się spodziewać to tej w Gorzowie z Włokniarzem nie spodziewali sie nawet najwięksi wrogowie tego klubu. Przyjeżdża zespół z Torunia rywal idealny się wydaje, ponieważ Torunianim bardzo słabo idzie co roku na Jancarzu.

Po piorunującym początku sezonu, gdzie udało się przełamać hegemonię  Uni Leszno czy wygrać wysoko w Derbach Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, gdzie przegrywali już 8 punktami. Stal została mocno sprowadzona na ziemię przez Włókniarz . Kolejna porażka  u siebie może nawet ich pomału wyrzucić z czwórki. W tabeli jest ścisk każda przegrana może mieć znaczenie.

W meczu z Czestochową nie zawiedli Martin Vaculik i juniorzy , szczególnie Jasiński. Myślę że tak słabo nie pojedzie juz Zmarzlik i Thomsen. Mistrz świata zdobył tylko 9 pkt. Treber Chomski wrócił do ustawiania z początku sezonu gdzie Zmarzlik pojedzie z juniorem z nr 13 a nie w pierwszej parze z Thomsenem,

Stal zachowuję spokój, być może też dlatego, że jedzie kolejny mecz u siebie i przy tym z przeciwnikiem, który Włókniarz też pokonał . Torunianie wydaję się że wpadłi w dołek, bo mimo wszystko nie spisują się ostatnio zbyt dobrze w Lublinie przegrali (39:51), mimo że ich jazda nie wyglądała najgorzej. Torunianie potrzebują jeszcze jakiś punktów aby się utrzymać.

Anioły  będą mieć moim zdaniem problemy ze zdobyciem 40 pkt w Gorzowie .Nie lubią ścigać się w Gorzowie. Poprzedni raz wygrali bodajże 6 czy 7 lat temu jak ich barw bronil Martin Vaculik. W zespole Torunin każda formacja wygląda blado i myślę że na tym cięzkim torze w Gorzowie ktory tydzień temu zaskoczył nawet gospodarzy sobie nie poradzą.Strzałem w kolano wydaję się zestawienie Chrisa Holdera z juniorem, gośc jest bez formy a to oznacza wyścigi z jego udziałem będą przegrane. Trener Bajerski powinien się zastąpić nad innym rozwiązaniem.

Stal (-6,5 pkt) @1,45 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie