Stal Gorzów – Motor Lublin ( typy i zapowiedz.

Zaczynamy najważniejszą część sezonu w Ekstralidze. W niedzielę w pierwszym półfinale odbędzie się mecz Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin. Stawiam w tym spotkaniu handicap na gości +10,5 @1,50 fortuna. Transmisja w eleven sports .

żużel typy dnia

Dla gości z Lublina to historyczna chwila, na medal czekaja już trzy dekady, dokładnie od 1991r. Progres jaki wykonał Motor jest zadziwiający. Niby na gościach nie ciąży żadna presja , lecz zawodnicy jak i kierownictwo marzy o wjechaniu do wielkiego finału i uważam że mimo że zajeęli trzecią lokate po rundzie zasadniczej, nie stoją na straconej pozycji. Motor będzie chciał dziś postraszyć gospodarzy, tym bardziej, że goście mają kim napsuć krwi miejscowym.

W dobrej formie od jakiegoś czasu jest Kubera który dwa razy stanął na podium w cyklu GP i od tego czasu widać jak jego jazda jest pewniejsza. Największą  przewagę przyjezdni mają po stronie juniorów. Lampart i Cierniak powinni pozamiatać gospodarzy w młodzieżowym 1-5. Jeśli swoje dorzucą  Hampel Michelsen, to możemy mieć mecz, gdzie zwycięzca   zostanie roztrzygnięty dopiero w biegach nominowanych. Grisza Łaguta to jezdziec bez głowy może zdobyć 12 a może 5. Wydaję mi się że od tego zawodnika zależy ten handicap. Kilka punktów powinien dorzucić popularny Buczek.

W Stali jest wiele znaków zapytania. Bardzo dużo zależy od tego, w jakiej formie będą wracający po kontuzjach Wozniak i Vaculik, szczególnie słowak który mierzył się ze złamaniem, mało czasu mineło od odniesionej kontuzji. Obaj zawodnicy Stali mają za sobą kilka jednostek treningowych na gorzowskim owalu. Jeżeli po urazach nie ma śladu, to Stalowcy mogą być raczej spokojni o ich rezultaty, gdyż na domowym obiekcie nie zwykli w tym sezonie zawodzić. Pod komplet napewno pojedzie Zmarzlik. Kolejnym znakiem zapytania jest postawa Thomsena. On ustawiony w parze z Wozniakiem. To właśnie ta para musi robić różnicę. Zmarzlik z juniorem. Vaculik z Karczmarzem który dał popis w Grudziądzu na MPPK gdzie prawie wszyscy  wystawili składy młodzieżowe a onnie wygrał z nikim wyścigu.


Faworytem niedzielnego meczu jest Moje Bermudy Stal, ale trudno  postawić na nich po kursie 1,27, jeśli któryś z czwórki seniorów zawiedzie , uważam że będą mieć problemy dziś. W rundzie zasadniczej Stal wygrała 52-38 jednak Motor jechał bez Dominika Kubery. Typuję wynik 47-43 , uważam że Motor  to odrobi na swoim torze z którego zrobił twierdzę nie do zdobycia, dlatego tak istotne będzie pierwsze spotkanie w Gorzowie. Początek o 16:30.

Typy

Motor (+10,5 pkt) @1,50 fortuna

Michelsen over 7,5 pkt @1,55 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie