Stal – Włókniarz: Kto będzie bliżej finału)

Dzisiaj w Gorzowie o godzinie 18:00 dojdzie do pierwszego półfinału PGE Ekstraligi. Stal podejmować będzie Włókniarza Częstochowa. W tym pojedynku jednym z typów będzie zwycięstwo gospodarzy @1,57 STS

typy na żużel

Zacznę od ekipa z Częstochowy, która w ostatnim czasie jest nie do pokonania. Ostatnio przegrali w połowie czerwca w Grudziądzu, pokonali nawet absolutnego lidera Motor Lublin. Siedem zwycięstw pod rząd zdarza się bardzo rzadko. Uważam że ta seria może być przerwana już dzisiaj w Gorzowie. Częstochowianie są typowani do jazdy w finale i ja też tak uważam jednak play offy rządzą się swoimi prawami i nie można niczego wykluczyć. Personalia każdy kibic zna. W tym sezonie ogromną różnicę robi Kacper Woryna który ma najlepszy sezon w karierze i przedłużył już kontrakt z Włókniarzem. Włókniarz przegrał spotkanie w rundzie zasadniczej 50-40 i dzisiaj myślę że wynik może być podobny. Bardzo dużo zależy od Jakuba Miśkowiaka który również wygrywa nie tylko biegi młodzieżowe.

Gorzowianie mieli zakończyć rywalizacje z Toruniem po tym jak pojechali bez połowy składu do Torunia i zaprezentowali się tam świetnie zdobywając 44 pk. W rewanżu wygrali wyżej i pewnie awansowali. W dzisiejszym spotkaniu nie będą mogli skorzystać z Andersa Thomsena ale na szczęście dla nich można zastosować z/z za tego zawodnika co może wyjśc na dobre podopiecznym Stanisława Chomskiego. To zawsze dodatkowy start dla Zmarzlika Vaculika czy Wozniaka który pojechał słabo z Toruniem i jest głodny lepszego wyniku. Lider Zmarzlik będzie chciał sprawić niespodziankę i awansować do finału ponieważ po sezonie odchodzi do Lublina a widać jak bardzo jest zmotywowany zdobywając z Toruniem 18 pkt czyli duży komplet. W gazie jest też Oskar Paluch który może namieszać w pojedynku z juniorami Częstochowy. Mecz zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Typy:

Stal @1,57 STS

Woryna over 8,5 @1,57 STS

Jepesen under 1,5 @1,32 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Stal – Włókniarz: Kto będzie bliżej finału) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie