Start Gniezno – Orzeł Łódz ( Typy i zapowiedz.

Dzisiaj w Gnieznie przy ulicy Wrzesińskiej dojdzie do pierwszego pojedynku Startu Gniezno na swoim obiekcie w tym roku podejmowac będą oni zawodników Orła Łódz. Jednym z typów jest handicap (-4,5 na gospodarzy) kurs 1,40 w STS. Początek od 20:15.

żużel typersi

Gospodarze mają za sobą jedno spotkanie w Tarnowie gdzie wygrali 48-42 co bylo miłą niespodzianka dla czerwono czarnych. Swietne zawody odjechał Mirek Jabłoński który spełnia się za mikrofonem, w zeszłym roku występował właśnie w zespole z Łodzi ale bardzo rzadko na Niego stawiano. Wielu sceptyków było przeciwnych jego transferu do Gniezna gdzie jest wychowiankiem, zna obiekt jak malo kto. W Tarnowie pojechal kapitalnie 7+1 co napewno zaskoczylo samego zawodnika. W miejsce Berntzona udało sie zakontraktować Petera Kildemanda. Został trzon oparty na Finie Timo Lahtim i Oskarze Fajerze. Gnieznianie wydają się być bardziej wyrównaną drużyną dlatego na nich stawiam.

Kierownictwo Orła popelniło ogromny błąd oddając swojego lidera Tungate ,który w niektórych meczach zdobywał blisko połowe puktów drużyny. Uważam ze Orzeł będzie  długo cierpiał po tym tranfserze. Nadzieje Orła w dzisiejszych spotkaniu są pokładane w Marcinie Nowaku czy Norbecie Kościuchu obaj reprezentowali barwy Startu calkiem niedawno. Buk fortuna wystawił na Norberta zaniżoną linie 6,5 pkt, myślę że to będzie jedna z jaśniejszych postaci w dzisiejszym pojedynku.Łodzianie nie sa faworytami ale nie zrezygnują z walki, dodać tego lidera Kurtza ktory szaleje na Moto Arenie w Łodzi i Saszkę Loktajeva. Az strach pomyslec jak oblicze druzyny byloby inne gdyby w tym zespole byl Tungate. Orzeł jak dotąd wygrał z Tarnowem 50-40 co nie jest niespodzianka , jednak wygrana z Rybnikiem w zeszlym tygodniu 45-43 już jest. Rybnik to glowny kandydat do awansu.

Mimo dwóch wygranych  uważam ze Łodzianie zanotuą pierwszą porażkę w tym roku,spotkania wyjazdowe są owiele trudniejsze. Gnieznianie sa w formie co potwierdzili w Tarnowie typuję 50-40. Over Kosciucha oceniam 7/10. Ma bardzo łatwy bieg 12. Kościuch to solidny ligowiec,niesamowity walczak, który te 7 pkt powinien spokojnie zdobyć.

Typy :

Start (-4,5) @1,40 STS

Kosciuch over 6,5 @1,50 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie