Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz : O zachowanie szans na play off ( typy i zapowiedz)

Drugim spotkaniem który biorę pod lupę jest starcie Startu Gniezno który zmierzy się na domowym torze z Polonią Bydgoszcz. Stawiam w tym pojedynku na gospodarzy 1,35 w sts. Jeśli czerwono-czarni marzą jeszcze o czwórce, to ten mecz muszą wygrać.

żużel typersi

Obie ekipy na 7 spotkań zdobyły po 6 pkt i sąsiadują w tabeli, mają straty 5 pkt do Wybrzeża które jeśli dziś wygra z Krosnem odjedzie obu ekipom. Gnieznianie i Bydgoszczanie mają dwa spotkania zaległe. Przegrana jednej z drużyn definitywnie pozbawi ich szans i ta drużyna sezon będzie musiała zakończyć w sierpniu.

Kibice Startu liczą że na swoim obiekcie Start wygra, mają ku do tego powodu. Kapitalnie jedzie Oskar Fajfer który awansował do finału IMP co niewątpliwie jest ogromnym sukcesem. Dużo oczekuję się od Petera Kildemanda i Timo Lahtiego. Kibice czerwono czarnych bacznie będą się przyglądać Peterowi Ljungowi który nie znajdował miejsca w składzie Wilków Krosno i został wypozyczony. Ogromnym handicapem jest pozycja u 24 gdzie Fredrick Jacobsen zdobywa bardzo dużo punktów on dzisiaj ustawiony na pozycji rezerwowego ale będzie wchodził za niedoświadczonego kolege i będzie tworzył parę z Mirkiem Jabłońskim.

Poloniści przystępują z nadziejami do meczu w Gnieznie, mimo że są osłabieni kontuzjowani są Grzegorz Zengota i David Bellego którzy zaliczyli wypadek podczas meczu w Rybniku. Jurek Kanclerz bardzo szybko wypożyczył Daniela Jeleniewskiego i on dzisiaj debiutuje w zespole gości. Liderami zespołu są Tarasenko i Lyager, jednak bardzo dużo oczekuję się od Adriana Gały który obiekt przy Wrzesińskiej zna jak własną kieszeń. Ostatatnie lata spędził w zespole Startu. W tym roku przyszedł do Poloni. Juniorzy jeszcze są niedoświadczeni nie zrobią przewagi.

Wydaję mi się dwóch podstawowych zawodników kontuzjowanych to zbyt dużo aby walczyć na torze jak równy z równym. Po tym spotkaniu Polonia będzie musiała odłożyć swoje plany o awansie do przyszłego roku.

Typy:

Start @1,35 sts

Gała – Jeleniewski 1 @1,50 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie