Start Gniezno – Row Rybnik : Kto przybliży się do utrzymania? ( typy)

Dzisiaj o godzinie 18 w Gnieznie dojdzie do spotkania Startu z Rowem Rybnik, szczerze mówiąc mam problem z wytypowaniem zwycięzcy tego spotkania. Typuję w tym pojedynku Lyager over 8,5 pkt @1,70

typy na żużel

Typy na Start Gniezno – Row Rybnik

Poniedziałkowe spotkanie jest bardzo istotne dla dolnych rejonów tabeli. Obie ekipy zajmują ostatnie miejsca mając po 5 pkt. W pierwszym ich spotkaniu Rybniczanie zwyciężyli pewnie 59-31 także o bonusa powinni być spokojni, jednak jak pokazuje tabela ten bonus może nawet zabraknąc do awansu przy porażce w Gnieznie, bo ubu ekipą bardzo ciężko będzie wygrać kolejne spotkania. Przed sezonem myślałem, że Rybnik zakręci się wokół czwórki nawet. Jednak życie zwyrefikowało że nazwiska nie jadą. W trakcie sezonu sciągnięto Klindta z Ostrowa, ale to za dużo nie dało. Nie wiem kto wygra ale Lyager wydaję się dobrą opcją na to spotkanie. Lider Rekinów ma średnią blisko 2,4 na bieg.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3574 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Start ma problem ze swoim torem, w żadnym ze spotkań nie mieli handicapu swojego obiektu. Co prawda skład nie jest mocny. Ale od zawodników jak Jensen czy Lindbaeck oczekiwać się powinno dwucufrowych wyników w 1 lidze. Niekwestionowanym liderem jest Oskar Fajfer który  nie wystąpił w pierwszym spotkaniu w Rybniku stąd mieliśmy do czynienia z takim pogromem. Start musi zrobić wszystko, aby dzisiaj wygrać i chociaż na chwilę złapać oddech i wyprzedzić Rybniczan i liczyć że rywale nie wygrają już zadnego spotkanie co da utrzymanie klubowi z Wielkopolski. Aby tak się stało cała druzyna musi jechać na swoim poziomie, nie można przywozić zer. Stery w klubie i opiekę nad torem przejął Tomasz Fajfer, zobaczymy jak ta zmiana poskutkuję. Fajfer to legenda klubu z Gniezna razem ze swoim bratem Adamem. W awizowanym składzie nie ma zawodnika z nr 11 jednak ma tam wystąpić Peter Kildemand to oznacza że do składu nie załapał się Jensen. 

Podsumowując oby pogoda nie popsuła dzisiejszego ściagnia. Gnieźnianie są na pewno zmotywowani odpowiednio, czeka nas dobre widowisko przy Wrzesińskiej. W tym spotkaniu może zdarzyć się wszystko.

Typy na Start Gniezno – Row Rybnik:

  • Lyager over 8,5 pkt @1,70 STS
  • Klindt over 7,5 @1,57 STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Start Gniezno – Row Rybnik : Kto przybliży się do utrzymania? ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie