Start – Wilki (kończymy 6 kolejkę ewinner 1 ligi)

Nietypowo w poniedziałek zakończy się 6 kolejka ewinner 1 ligi pojedynkiem Startu Gniezno z Wilkami Krosno. Mecz odbędzie się od godziny 18. Obstawiam w tym pojedynku zwycięstwo gospodarzy 1,45 w STS.

żużel typy bukmacherskie
Start – Wilki (kończymy 6 kolejke ewinner 1 ligi)

Start – Wilki – typy bukmacherskie (17.05)

Krośnianie mają rozegranych już  cztery spotkania w tym trzy razy zwyciężali. Niewątpliwie największą niespodziankę sprawili w Ostrowie gdzie przegrywali 10 pkt a jednak wygrali. Stało się jednak tak ,dzięki głównie dwóm transferom zrobionym po 1 kolejce i sromotnej przegranej w Rybniku. Zakontraktowano Vaclava Milika i Tobiasza Musielaka. Obaj stali się siłą napędowa Krosna. Swoje powinni dorzucić Andrzej Lebiedev i Mateusz Szczepaniak, mała zagadka są juniorzy i Patryk Wojdyło który przyznał że rozpadł mu się najlepszy silnik co było widać w zeszłym tygodniu gdzie Krośnianie jechali dwa dni pod rząd i w pierwszym spotkaniu zdobył 12 pkt a w drugim bodajże 5. Co nie znaczy że on jak i drużyna się dzisiaj położy jednak uważam że o wygraną będzie ciężko na wyjezdzie.

Gnieźnianie natomiast będą chcieli podtrzymać dobrą passę, jak dotąd mierzyli się tylko dwukrotnie, oba mecze wygrywając. W Tarnowie i u siebie z Gdańskiem. Liderem zespołu gospodarzy jest Oskar Fajfer który na swoim torze jest narazie nie do pokonania nawet przy przegranym starcie wyprzedza wszystkich. Dobrze jedzie Kildemand z Jacobsenem. Szczególnie drugi Duńczyk który występuję do lat 24 zrobił ogromną robotę nad rywalami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Martwi trochę postawa Fina Lahti i Mirka Jabłońskiego. Mirek już lepiej nie będzie jeździł, najważniejsze dla zespołu Startu aby przywoził chociaż po 1 pkt w każdym biegu. Natomiast Fin miał być jednym z liderów jednak narazie tak nie jest. Juniorka lepsza po stronie Startu.

Na pewno dzisiejsze spotkanie nie będzie spacerkiem dla startu, jednak swój tor i przede wszystkim kibice czerwono czarnych powinni  ponieść ich do trzeciego zwycięstwa. Myślę że gospodarze wygrają 48-42. Obie ekipy pewnie jeszcze nie raz się spotkają, obie dysponują potencjałem na pierwszą czwórkę.

Typy:

  • Start @1,45 STS
  • Lebiedew over 8,5 ppkt @1,70 STS.

4.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Start – Wilki (kończymy 6 kolejkę ewinner 1 ligi) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie