STS daje do 500 PLN na mecz Polska – Islandia!

Aż 500 PLN ekstra można otrzymać w ramach najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez STS. Z okazji meczu Polska – Islandia można powiększyć wygrane x5! Sprawdź, jak to działa!

STS daje do 500 PLN na mecz Polska - Islandia!
STS daje do 500 PLN na mecz Polska – Islandia!

Polska – Islandia typy na mecz. Kto wygra 08.06.21?

Podopieczni Paolo Sousy na ostatniej prostej przygotowań do Euro 2020 zmierzą się z Islandią. Pojedynek ten zaplanowany został na 08.06.21 na godzinę 18. Na pewno nie zobaczymy w nim Arkadiusza Milika, który ze względu na kontuzję o występie na mistrzostwach może już jedynie pomarzyć. Od pierwszych minut wystąpić za to powinni inni zawodnicy z podstawowego składu, w tym Robert Lewandowski.

Przygotowane na mecz Polska – Islandia typy bukmacherskie jasno wskazują na to, że to zawodnicy z naszego kraju będą faworytami. Na kilka dni przed Euro 2020 nie wypada zaliczyć wpadki, która mogłaby być bardzo źle odebrana przez kibiców. Wikingów z dalekiej Skandynawii co prawda na mistrzostwach nie zobaczymy, ale za to w grupie przyjdzie nam zmierzyć się ze Szwedami. To właśnie pojedynek w Poznaniu na przygotować Polaków na starcie z „Trzema Koronami”.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Zanim obstawianie Euro 2020 będzie już jedynym tematem w mediach branżowych, warto wspomnieć o specjalnej promocji przygotowanej przez bukmachera STS, która pozwala na zgarnięcie do 500 PLN premii!

STS powiększa wygrane. Bonus x5 na mecz towarzyski Polaków!

Na stronie internetowej www.STS.pl już teraz można zapisać się do najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez tego bukmachera i tym samym stanąć przed szansą zgarnięcia premii w wysokości pięciokrotności zagranej stawki. Jeżeli postawimy 100 złotych, będziemy mogli otrzymać aż 500 zł ekstra!

W ramach promocji do odebrania jest bonus za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku spotkania Polska – Islandia. To ciekawy sprawdzian dla tych, którzy aktywnie planują grać typy na Euro 2020.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Zagrana stawka nie ma znaczenia, jeśli chodzi o kwalifikację do promocji, jednak im ona jest wyższa, tym pokaźniejszy ewentualny bonus jest do odebrania. Jeden gracz może zdobyć jeden bonus maksymalnie do 500 zł.

Bukmacherzy szykują się na Euro 2020. Promocji coraz więcej!

Trudno było spodziewać się tego, że na Euro 2020 bukmacherzy nie przygotują wielu promocji. Cały czas pojawiają się nowe propozycje dla graczy, a to wszystko na stronach w stu procentach legalnych i dobrze znanych w naszym kraju.

Przypominamy, że cały czas można na www.STS.pl wykorzystać kod promocyjny BETONLINE przy rejestracji, a dzięki niemu na start jest do zdobycia aż 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie