STS kod promocyjny. 27 PLN za darmo na obstawianie!

Wystarczy podać przy rejestracji w STS specjalny kod promocyjny, by rozpocząć przygodę z tym bukmacherem od bonusu bez depozytu! Zobacz już teraz, jak możesz zgarnąć 27 PLN za darmo na obstawianie!

STS kod promocyjny. 27 PLN za darmo na obstawianie!
STS kod promocyjny. 27 PLN za darmo na obstawianie!

STS bonus bez depozytu

Nie masz jeszcze konta w STS, a coraz bardziej rozważasz, czy tego nie zmienić? Przed dokonaniem rejestracji zawsze warto sprawdzić, jaki bonus powitalny jest obecnie dostępny i co dokładnie należy zrobić, by móc z niego skorzystać.

W chwili obecnej STS bonus na start pozwala otrzymać nie jeden, ale aż dwa bonusy „na dzień dobry”. Pierwszy z nich to klasyczny bonus bez depozytu – wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny, by zgarnąć 27 PLN bez konieczności wpłacania jakichkolwiek pieniędzy!

sts kod promocyjny
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu z kodem „BETONLINE”!

Jak odebrać 27 PLN za darmo w STS online:

  1. Wchodzisz na stronę www.STS.pl
  2. Rejestrujesz się
  3. Podajesz kod promocyjny „BETONLINE
  4. Od razu odbierasz 27 PLN bez depozytu!

Nigdy wcześniej nie rejestrować się u bukmachera online, a może chcesz mieć sto procent pewności, że otrzymasz bonus 27 PLN? Obejrzyj VIDEO i dokładnie zobacz, jak powinien wyglądać proces zakładania konta, aby bonus automatycznie znalazł się na twoim profilu gracza!

Tak zakłada się konto w STS i odbiera bonus:

Uwaga! To jeszcze nie wszystko, bo nie tylko na początku można zdobyć bonus bez wpłaty, ale także każdemu nowemu graczowi przysługuje nawet 1000 PLN po dokonaniu depozytu!

1000 PLN w STS na start!

W przypadku premii za wpłatę nie musisz już podawać żadnych dodatkowych kodów – wystarczy ten, jaki wpisać przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!

Pamiętaj, że każda promocja powitalna kiedyś się kończy. Jeżeli chcesz odebrać bonus bez depozytu STS, musisz założyć konto wtedy, gdy taka premia jest rzeczywiście dostępna!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie