Super League 2: PAOK2 – Pierikos (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Super League 2 piłkarze rezerw PAOK-u podejmą zawodników Pierikosu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Super League 2: PAOK2 - Pierikos. Typy bukmacherskie
Super League 2: PAOK2 – Pierikos. Typy bukmacherskie

Super League 2: PAOK2 – Pierikos. Typy bukmacherskie

Rezerwy PAOK-u są ligowym średnikiem. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dwa punkty Lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z czwartym w tabeli Xanthi. Rywal był faworytem tego meczu i sprostał oczekiwaniom. Gospodarze wygrali ten mecz 3:0. PAOK gra ostatnio bardzo nierówno.

Pierikos broni się z kolei przed spadkiem. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu dwóch rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami szesnastego w tabeli Pierikosu. Rozegrali dobry mecz. Wygrali 3:0 i wydostali się ze strefy spadkowej. Teraz muszą dopilnować, by się na tym miejscu utrzymać.

Muszą szukać zwycięstwa w czwartkowym meczu. PAOk gra w tym sezonie lepiej, ale nie jest to zespół, którego nie da się pokonać. Przyjezdni będą bardzo zmotywowani i mogą powalczyć w tym meczu o punkty.

MeczTypKursBukmacher
PAOK2 – Pierikosx21,59Totolotek

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Super League 2: PAOK2 – Pierikos (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie