Odwiedzający nasz portal regularnie nie tylko mogą powiększyć bukmacherski budżet, ale w sobotę, to jest 3 sierpnia, dodatkowo otrzymują możliwość, by obejrzeć Superpuchar Niemiec 2019 za darmo!

Superpuchar Niemiec 2019 za darmo dla czytających TypyDnia.net.pl!

Superpuchar za darmo online

Spotkanie Borussia Dortmund – Bayern Monachium zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nie dość, że mowa tutaj o prawdziwym klasyku niemieckiej piłki, to jeszcze będzie to pierwsze spotkanie dwóch najlepszych ekip ostatniego sezonu Bundesligi i to jeszcze przed rozpoczęciem nowych rozgrywek!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak typują bukmacherzy? Faworytem jest dla nich Bayern i z pewnością na żadnej stronie nie znajdziecie kursów, które wskazywałaby, iż jest inaczej. A jeśli ktoś szuka typu na ten mecz, może zobaczyć przygotowaną przez nas analizę!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gdzie obejrzeć Bayern – Borussia online?

Superpuchar Niemiec 2019 w Polsce pokazywany będzie w płatnej telewizji. Na szczęście, czytający TypyDnia.net.pl w porę dowiedzą się, w jaki sposób obejrzeć to spotkanie za darmo i legalnie!

Tak ogląda się mecze za darmo na stronie Betclic:

Transmisję przeprowadzi Betclic. Legalny bukmacher w swoim planie streamów umieścił mecz Borussia – Bayern, a to oznacza, iż będzie można to wydarzenie obejrzeć w formie relacji wideo na żywo!

Do oglądania meczów w Betclic wymagane jest darmowe konto na stronie Betclic.pl. Rejestracja zajmuje kilka krótkich chwil. Przypominamy, że tylko w momencie zapisywania się można wykorzystać kod promocyjny „KOD500” – cashback na start to bowiem 500 złotych!

Borussia – Bayern za darmo na stronie Betclic.pl:

  1. Zarejestrować się na Betclic.pl (kod promocyjny: KOD500)
  2. Wejść do działu z Zakładami Live
  3. Wybrać mecz Borussia – Bayern
  4. Klik i gotowe! 🙂

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.