Suwałki czy Bełchatów? Kto przybliży się do play off. (Typy bukmacherskie)

Dzisiaj w Suwałkach odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Na pólnocny wschód udają się gracze PGE Skry Bełchatów. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,47 etoto. Transmisja od 14:45 w Polsat Sport

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 5 luty (niedziela)

Nikt by nie pomyślał że gracze Skry będą mieć problem z awansem do najlepszej ósemki ligi. Na 22 spotkania mają tylko 8 zwyciestw. Prezesi Skry już dłużej nie czekali zwolnil trenera Banksa, zatrudniając w jego miejsce Gardiniego. Czy ta zmiana coś da? tego się dowiemy w niedługim czasie. Moim zdaniem nie trener jest tu problemem a kontuzję. Bełćhatowianie tracą trzy oczka do dzisiejszych przeciwników ale już aż osiem do Nysy która zajmuję ostatnie miejsce premiujące awans do play off. Do zakończenia rundy zasadniczej zostało 8 spotkań czyli 24 pkt i jeśli myślą jeszcze o awansie to to spotkanie muszą wygrać za 3 pkt, czy jest to możliwe ? Nie można mieć pretensję do środkowych Bieniek i Klos dają z siebie sto procent. Zawodzą skrzydła dlatego Skra przegrywa, nie sądze żeby diametralnie się poprawiło to po przyjsciu nowego trenera.

Slepsk jest bardzo grozny u siebie. Ostatnio zespoł z Ukrainy i Katowic pokonali 3-0 we własnej hali. Świetnie gra Filipiak, to zawodnik który jest liderem odnalazł się wyśmienicie w Suwałkach. Oni nadal również są w grze o TOP 8. Kto dzisiaj przegra oddali się od tego celu. W rundzie zasadniczej zespół z Suwałk wygrał 3-0 w Bełchatowie. Uważam że dzisiaj oni są wstanie również wygrać dlatego nie rozumiem tych kursów tak faworyzowanych Bełchatowian. 3.5 seta powinno szybko wejśc, ale ja tu prędzej obstawiam 3-1 dla Suwałk niż dla Bełchatowa. Warto również dodać over punktowy Bieńka 11,5 pkt. Zakładając cztery sety powinien spokojnie zapunktować na poziomie 12 oczek.

Typy:

Over 3,5 seta @1,47

Bieniek over 11,5 pkt @1,75 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Suwałki czy Bełchatów? Kto przybliży się do play off. (Typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie