Szkocja – Polska – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek)

Poza barażami mistrzostw Świata w czwartek polskich kibiców najbardziej będzie interesowało towarzyskie spotkanie pomiędzy Szkocją a Polską. Zapraszam do analizy.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Szkocja – Polska – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek)

Szkocja vs Polska. Typ i Analiza

Jakiego rozstrzygnięcia możemy spodziewać się w Glasgow? Czy podopieczni Czesława Michniewicza pokażą kawał dobrego futbolu? A może lepsze wrażenie po sobie pozostawią gospodarze? W meczach towarzyskich wszystko jest możliwe.

Na Hampden Park moim zdaniem może paść każdy wynik, ponieważ obie reprezentacje mają duży potencjał ofensywny. Nie można nawet wykluczać zwycięstwa Szkocji która sześć ostatnich spotkań zakończyła zwycięstwem.

W najnowszym mecze kwalifikacji wygrała z Danią 2-0. Natomiast wcześniej między innymi pokonała Izrael 3-2 oraz Austrię 1-0. Gospodarze mają dużo jakości w ofensywie przez co Biało- Czerwoni muszą się mieć na baczności.

Oczywiście my w ataku także mamy kim straszyć, bo jest będący w dobrej formie strzeleckiej Arkadiusz Milik, jest też Krzysztof Piątek czy Robert Lewandowski którego jednak występ stoi pod znakiem zapytania.

Tak czy siak na Hampden Park najbardziej spodziewam się bramek. Ostatnia porażka z Węgrami 1-2 nie zmienia faktu, że Polska mając w grupie Anglię (1. miejsce) kwalifikacje MŚ zakończyła na drugiej pozycji.

Ostatni raz obie reprezentacje bezpośrednio mierzyły się podczas kwalifikacji do mistrzostw Europy 2016. Dwukrotnie padł rezultat 2-2. W najbliższy czwartek także spodziewam się bramek, zwłaszcza że to sparing.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 2.35 na Superbet)

4 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Szkocja – Polska – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie