Sztafeta kobiet w biegach ( typy)

W sobotę w biegach narciarskich odbędzie się sztafeta kobiet. Przygotowalem kilka typów na to wydarzenie transmisja od 9:00 w Eurosporcie.

biegi narciarskie 2020


Rosja Top 3. @1,30 Lvbet


Rosjanki są przed niesamowitą szansą na  powalczenie o złoto. Wystawili najmocniejsza sztafete od kilku lat Stupak, Neprayeva, Sorina, Stepanova. Bardzo mocne rozpoczęcie, po 2 zmianach myślę że Rosjanki mogą być na 2 miejscu za Norwegią u Szwedek pobiegnie na 2 zmianie Anderson która nie biega jakoś nadzwyczajnie, Sorina na trzeciej nie powinna stracić a nawet powinna zyskać gdyż w Skialtonie w drugiej części miała 10 czas biegu. Stepanova nie powinna popsuć tego co wypracują koleżanki. Rosja powalczy ze Szwecją o złoto Olimpijskie.


Szwecja – Finlandia 1 @1,65 fortuna


Szwedki to dla mnie murowane faworytki do Top 2, bardzo mądrze ustawili skład. Pierwsza i ostatnia zmiana to mistrzyni i vice mistrzyni sprintu. W srodku liderki Anderson i Karlsson, które będą mieć najważniejsze zadanie Ebba jak najmniej stracić to Johaug czy Neprayevej. Karlsson natomiast jak najwięcej odrobić i jeśli się uda zyskać. Jeśli po 3 zmianach Szwedki będą prowadzić to jestem spokojny. Sundling pozamiata Parmakoski na finiszu. Można też do kuponu zagrać Szwecja Top3@ 1,30 to jest pewniejsze ale kurs słabszy. Finki mają mocną ekipę też jednak gdy dojdzie do finiszu są bez szans ze Szwedką.


Polska – Ukraina 1 @1,20 STS


Kurs  był 1,45 nawet teraz już 1,20, przegrać z Ukraina to będzie hańba ! Na ostatniej zmianie Rublova która została zdublowana podczas Skialtonu.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Sztafeta kobiet w biegach ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie