Sztafeta Mężczyzn w Biatlonie (Typy)

Dzisiaj w Rupholding czas na start sztafety męskiej. Wczoraj obyło się bez większych niespodzianek. Dzisiaj stawiam pojedynek Francuzów z Niemcami. Myslę że górą wyjdą z tego boju trójkolorowi @1,45 eToto

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Francuzi będą głównymi faworytami dzisiejszego biegu. W tym sezonie prześladuje ich druga lokata w sztafetach.W większości wygrywali Norwegowie, jednak do Rupholding nie przyjechali liderzy z braćmi Boe na czele czy Legraidem. Z tego powodu Francja jest widziana jako zwycięzca. Pobiegną prawie w najmocniejszym skladzie. Cloude, Jacquelin, Perrot i Fillion Maillet. Za ,, Destie” pobiegnie Perott który zasłużył na start był 7 w sprincie. Myślę że kluczową kwestią bedzie tu strzelanie jeśli nie będzie karnej rundy to na spokoju do wygrywają. Miażdżą reszte w biegu szczególnie na drugiej i czwartej zmianie.

Dla Niemiec handicapem będzie że biegną na swojej trasie. Skład jest najmocniejszy z możliwych Lesser Rees, Doll i Nawrath. Niemcy w tym roku nie zachwycają co prawda Lesser był 6 w sprincie jednak to pojedyńczy przypadek, reszta jest bez formy. Co prawda Niemcy jak mało kto potrafią się mobilizować na drużynę ale są zasłabi biegowo aby rywalizować z Francja. Bardzo dużp błedów popelniają na strzelnicy i to dziś może mieć znaczenie. @1,45 w Biatlonie to niezbyt dużo ale myślę że Francuzi będą chcieli wygrać poraz pierwszy w tym roku.

Typy:

Francja – Niemcy 1 @1,45 eToto

Francja wygra @2,10 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Sztafeta Mężczyzn w Biatlonie (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie