Szwajcaria – Czechy – Typy bukmacherskie 27 września (wtorek)

Trzy ostatnie mecze w Lidze Narodów Czesi zakończyli porażką. Nic nie wskazuje na to, by mieli przełamać się we wtorek. Po dwóch zwycięstwach z rzędu Szwajcarzy naładowani pozytywną energią za wszelką cenę będą chcieli się Czechom zrewanżować. Zapraszam do analizy.

Lorient - Dijon. Typy bukmacherskie 27 stycznia (środa)
Szwajcaria – Czechy – Typy bukmacherskie 27 września (wtorek)

Szwajcaria vs Czechy. Typ i Analiza

W Pradze Czechy pokonały Szwajcarię 2-1. Jak się okazuje, było to jedyne jak dotąd zwycięstwo tej reprezentacji. Cztery pozostałe mecze zakończyła bez zwycięstwa.

Najgorszy jednak jest fakt, że w trzech ostatnich spotkaniach Czesi nie zdobyli nawet punktu. W ostatniej kolejce przed własną publicznością zostali rozbici przez Portugalię 0-4. Jak więc widać, są bez formy.

Tak więc Szwajcaria masz szanse się zrewanżować i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. W ostatniej kolejce w Saragossie pokonała Hiszpanię 2-1. A wcześniej w Genewie po bramce Seferovicia wygrała z Portugalią.

Z meczu na mecz Szwajcarzy prezentują się coraz lepiej. Zwycięstwa z tak mocnymi rywalami z pewnością dodały im większej pewności siebie. Dlatego w Sankt Gallen spodziewam się ich zwycięstwa.

Czesi przegrywają mecz za meczem. Kompletnie nie radzą sobie w Lidze Narodów. Dwie porażki z Portugalią i Hiszpanią 0-2 nie napawają optymizmem. Szwajcaria powinna to wykorzystać i wygrać.

Typ: 1 (kurs 1.70 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Szwajcaria – Czechy – Typy bukmacherskie 27 września (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie