Szwajcaria – Izrael – Typy bukmacherskie 28 marca (wtorek)

Wtorek będzie ostatnim dniem w którym odbędą się spotkania drugiej kolejki eliminacji mistrzostw europy 2024. Między innymi w Genewie Szwajcaria podejmować będzie reprezentację Izraela. Zapraszam do analizy.

Superpuchar Hiszpanii. Barcelona - Bilbao typy - 17 stycznia (niedziela)
Szwajcaria – Izrael – Typy bukmacherskie 28 marca (wtorek)

Szwajcaria vs Izrael. Typ i Analiza

Szwajcarzy przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta co nie powinno nikogo dziwić, w końcu są dwunastą siłą w rankingu FIFA. Natomiast Izraelczycy sklasyfikowani są na miejscu siedemdziesiątym szótym.

W pierwszej kolejce kwalifikacji nie dali żadnych szans Białorusi. Wygrali na wyjeździe to spotkanie aż 5-0! Ten wynik napawa optymizmem przed kolejnym meczem z Izraelem.

Na ostatnich mistrzostwach świata w Katarze Szwajcaria wyszła z grupy, ale w meczu z Portugalią w 1/8 finału nie miała nic do powiedzenia. Przegrała to spotkanie aż 1-6. Jednak sama obecność Szwajcarów na tak wielkiej imprezie o czymś świadczy.

W pierwszym spotkaniu eliminacji Euro 2024 Izraelczycy zremisowali z reprezentacją Kosowa 1-1. W Tel Awiwie zaprezentowali się przeciętnie. Dodajmy, że w listopadzie niespodziewanie towarzysko przegrali z Cyprem 2-3.

Reprezentacja Szwajcarii zremisowała cztery ostatnie mecze z Izraelem. Ostatni raz w 2009 roku w Bazylei 0-0. Były to kwalifikacje mistrzostw świata. Jak więc widać, było to bardzo dawno temu. Po ostatnim przekonującym zwycięstwie nad Białorusią uważam, że tym razem Szwajcarzy przełamią się w starciu z Izraelem i zwyciężą.

Typ: 1 (kurs 1.40 na STS)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Szwajcaria – Izrael – Typy bukmacherskie 28 marca (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie