Szwecja – Armenia – Typy bukmacherskie 5 czerwca (sobota)

Szwedzi z którymi rywalizować będziemy podczas mistrzostw Europy, w najbliższą sobotę w ramach meczu towarzyskiego podejmować będą Armenię. Transmisja w Polsat Sport Premium 2. Zapraszam do analizy.

Cagliari - Milan. Typy na 18 stycznia (poniedziałek)
Typy Dnia – 5 czerwca (sobota)

Szwecja vs Armenia. Typ i Analiza

Zdecydowanym faworytem tego sobotniego spotkania jest reprezentacja Szwecji która sklasyfikowana jest na dwudziestym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Armenia plasuje się na miejscu dziewięćdziesiątym dziewiątym.

Dużo wskazuje na to, że w Solna górą będą Szwedzi. Po pierwsze jak widać rywalizować będą na swoim boisku Friends Arena. Po drugie są w dobrej formie, wygrali cztery ostatnie mecze zachowując czyste konto bramkowe.

W kwalifikacjach MŚ wygrali z Gruzją 1-0 i Kosowo 3-0. Z kolei w dwóch ostatnich meczach towarzyskich ograli Estonię 1-0 oraz Finlandię 2-0. Po kursie 1.30 (Betfan) warto stawiać na ich zwycięstwo, zwłaszcza że są mocniejsi kadrowo.

Licząc wszystkie rozgrywki Armenia dziewięć ostatnich spotkań zakończyła bez porażki. Między innymi w eliminacjach MŚ wygrała z Liechtenstein 1-0, Islandią 2-0 i Rumunią 3-2. Natomiast ostatnio towarzysko zremisowała z Chorwacją 1-1.

Jak widać piłkarze z Armenii są w niezłej formie. Nie zmienia to jednak faktu, że mają słabszy skład niż Szwedzi i przede wszystkim mniejsze doświadczenie. W ostatnich meczach Szwedzi pozostawili po sobie dobre wrażenie. I z pewnością będą chcieli ograć Armenię która zapomniała jak smakuje porażka. Tak więc motywacji gospodarzom nie zabraknie.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie