Szwecja – Czechy – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek)

Przed nami mecze barażowe do mistrzostw Świata 2022. W czwartkowy wieczór ciekawie będzie na Friends Arena gdzie reprezentacja Szwecji podejmować będzie reprezentację Czech.

St. Etienne - Angers typy bukmacherskie. Pewniak dnia - 11 grudnia (piątek)
Szwecja – Czechy – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek)

Szwecja vs Czechy. Typ i Analiza

Szwedzi sklasyfikowani są na siedemnastym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Czesi plasują się na miejscu trzydziestym pierwszym.

Gospodarze przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Jednak moim zdaniem będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Czesi mają mocny skład, i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Łącznie wygrali trzy mecze z rzędu, towarzysko z Kuwejtem 7-0, oraz w eliminacjach MŚ pokonali Białoruś 2-0 oraz Estonię 2-0. W tych wspomnianych meczach pokazali się z dobrej strony.

Jak więc widać, przed Szwecją bardzo wymagający przeciwnik. Jakby tego było mało, będzie musiała radzić sobie bez Ibrahimovicia który ma żółte kartki na koncie. Z tego samego powodu nie zobaczymy także Kraftha.

Dwa ostatnie mecze el. MŚ Szwecja zakończyła porażką. W Sewilli przegrała z Hiszpanią 0-1. Poza tym w Batumi uległa Gruzji 0-2. Nie jest to najlepszy znak przed starciem z Czechami które w ostatnich meczach pozostawiły po sobie lepsze wrażenie.

Typ: X2 (kurs 1.81 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Szwecja – Czechy – Typy bukmacherskie 24 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie