Szwecja – Kosowo – Typy bukmacherskie 9 października (sobota)

W sobotę reprezentacje Szwecji oraz Kosowa zmierzą się w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022. Na stadionie Friends Arena faworytem będą Szwedzi którzy w Kosowie wygrali 3-0. Transmisja w Polsat Sport Extra.

Emmen - PSV. Typy bukmacherskie 26 stycznia (wtorek)
Typy Dnia – 9 października (sobota)

Szwecja vs Kosowo. Typ i Analiza

W Prisztinie po bramkach Augustinssona, Isaka i Larssona wygrali pewnie, zachowując przy tym czyste konto bramkowe. Mieli dwadzieścia jeden podejść do przeciwnika i oddali dziesięć strzałów w światło jego bramki.

Na swojej ziemi piłkarze z Kosowa nie mieli praktycznie nic do powiedzenia, więc tym bardziej ciężko oczekiwać od nich dobrej gry w Solnej. Szwecja lokuje się na siedemnastym miejscu w rankingu FIFA.

Natomiast reprezentacja Kosowa zajmuje miejsce sto piętnaste. Podczas tych eliminacji odnotowała jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. A więc ma cztery punkty na koncie i plasuje się na przedostatnim czwartym miejscu w grupie.

Ostatni mecz z Hiszpanią zakończyła porażką 0-2. Oczywiście Szwedzi pod każdym względem są mocniejszą reprezentacją o czym doskonale świadczy pierwszy bezpośredni mecz w Kosowie. Po czterech grach eliminacji MŚ mając dziewięć punktów na koncie zajmują drugie miejsce w grupie.

W najnowszym meczu w Atenach przegrali z Grecją 1-2. Ale ich zwycięstwo w Szwecji z Hiszpanią 2-1 gdzie przez bukmacherów byli skazani na porażkę o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Szwecja – Kosowo – Typy bukmacherskie 9 października (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie